Certyfikat partnerstwa w ramach ogólnopolskiej kampanii „Stop manipulacji- nie daj się oszukać!”

„Bezpieczny Senior” – kampanię o takiej nazwie od roku Starostwo Powiatowe w Mikołowie prowadzi wspólnie z Komendą Powiatową Policji w Mikołowie. Skierowana jest ona do starszych mieszkańców naszego powiatu. Ma za zadanie przypomnieć seniorom o zagrożeniach na drodze oraz konieczności bycia czujnym i zachowania ograniczonego zaufania we wszelkiego rodzaju kontaktach (również telefonicznych) z nieznajomymi.

 


* * *


Sklep obuwniczo-odzieżowy ALICE  Ornontowice ul. Zwycięstwa 2a (pawilon Anatol I piętro do końca korytarza).

W stałej ofercie między innymi: duży wybór modnego i wygodnego obuwia damskiego, męskiego i dziecięcego, torebek damskich i męskich, portfele damskie i męskie, paski do spodni, szelki do spodni, odzież , bieliznę damską i męską, biżuterię, obrusy, ręczniki, pościele, poduszki, kołdry, koce, karnisze, rolety, materiały do szycia firan i zasłon. Usługi krawieckie.


* * *


 

W ramach akcji zostały wydane ulotki „Bezpieczny senior na drodze”, „Seniorze! Nie wpuszczaj obcych do mieszkania” oraz informator „Seniorze uważaj!”, który jest kompendium wiedzy w zakresie zachowania ograniczonego zaufania. Wszystkie te ulotki były dystrybuowane wśród mieszkańców.

W Starostwie Powiatowym w Mikołowie odbyło się dziś wręczenie certyfikatu partnerstwa. Miesięcznik „Głos Seniora” w uznaniu zasług w zakresie dbania o bezpieczeństwo seniorów właśnie nawiązuje tym samym stałą współpracę z Powiatem  Mikołowskim w ramach ogólnopolskiej kampanii „Stop manipulacji- nie daj się oszukać!”

Autorki projektu wraz ze Starostą Mikołowskim

Na zdjęciu współautorki projektu: Agnieszka Karpeta – Powiatowy Rzecznik Konsumenta i Sabina Grzywok – Powiatowy Specjalista ds. Polityki Senioralnej wraz ze Starostą Mikołowskim Mirosławem Dużym.

źródło: Powiat Mikołów
Certyfikat partnerstwa w ramach ogólnopolskiej kampanii „Stop manipulacji- nie daj się oszukać!”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

28 − = 19