Dotacje do urządzeń grzewczych

W związku z bardzo dużą ilością składanych do Urzędu Gminy wniosków o dotacje do wymiany pieców oraz ich konieczną i szczegółową weryfikacją, pragniemy poinformować, że wnioski rozpatrywane są kolejno, według daty ich wpływu. Podpisanie umowy może nastąpić wyłącznie po sprawdzeniu poprawności i kompletności takiego wniosku. W związku z wieloma przypadkami uzupełniania/korekty wniosków, a także obciążającą sytuacją związaną z pandemią, czas oczekiwania na podpisanie umowy może ulec wydłużeniu. Realizacja wniosków zależna jest również od posiadania środków finansowych w budżecie Gminy, na co wskazują zapisy Regulaminu (…).

 


* * *


Sklep obuwniczo-odzieżowy ALICE  Ornontowice ul. Zwycięstwa 2a (pawilon Anatol I piętro do końca korytarza).

W stałej ofercie między innymi: duży wybór modnego i wygodnego obuwia damskiego, męskiego i dziecięcego, torebek damskich i męskich, portfele damskie i męskie, paski do spodni, szelki do spodni, odzież , bieliznę damską i męską, biżuterię, obrusy, ręczniki, pościele, poduszki, kołdry, koce, karnisze, rolety, materiały do szycia firan i zasłon. Usługi krawieckie.


* * *


 

Jednocześnie przypominamy, że jeżeli właściciel budynku chce skorzystać z dotacji z budżetu Gminy, to realizacja wymiany pieca może nastąpić wyłącznie po podpisaniu umowy, tym samym wszystkie dokumenty związane z realizacją inwestycji muszą być z datą po zawarciu umowy.
Przypominamy równocześnie o innych możliwościach wsparcia przy wymianie źródeł ciepła, takich jak: program „Czyste Powietrze”, ulga termomodernizacyjna, zwolnienia podatkowe (szczegóły w załączonej ulotce ).”

ULOTKA

źródło: Gmina Ornontowice
Dotacje do urządzeń grzewczych

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

+ 24 = 32