III Charytatywna Gala Kickboxingu

Zapraszamy bardzo serdecznie do udziału w III Charytatywnej Gali Kickboxingu dla Oliwii Sołtysiak, organizowanej przez Stowarzyszenie Flash K1 Mikołów – 17 kwietnia o godz. 18:00.

 


* * *


Sklep obuwniczo-odzieżowy ALICE  Ornontowice ul. Zwycięstwa 2a (pawilon Anatol I piętro do końca korytarza).

W stałej ofercie między innymi: duży wybór modnego i wygodnego obuwia damskiego, męskiego i dziecięcego, torebek damskich i męskich, portfele damskie i męskie, paski do spodni, szelki do spodni, odzież , bieliznę damską i męską, biżuterię, obrusy, ręczniki, pościele, poduszki, kołdry, koce, karnisze, rolety, materiały do szycia firan i zasłon. Usługi krawieckie.


* * *


 

Z uwagi na pandemię, Gala po raz pierwszy odbędzie się w systemie Pay Per View. Dostęp do transmisji kosztuje 15 zł – jest to cegiełka, która pomoże Oliwii w kosztownym leczeniu!

 

Link do transmisji: https://ppv24.pl/20210417_mikolow/

Tu więcej informacji o Gali: https://www.facebook.com/FlashK1Mikolow

Kim jest Oliwia?🌼💙

“Oliwia Sołtysiak jest nastolatką z Mikołowa. Dziewczynka w marcu 2020 roku przeszła infekcję górnych dróg oddechowych. Po 3 tygodniach od ustąpienia choroby pojawiła się wysypka na całym ciele, Oliwia miała powiększone węzły chłonne, wątrobę i śledzionę oraz złe wyniki morfologii krwi. Początkowo lekarze podejrzewali mononukleozę, jednak została ona wykluczona. Finalnie zdiagnozowano ostrą białaczkę limfoblastyczną. Aktualnie Oliwia jest pacjentką Oddziału Hematologii i Onkologii Dziecięcej chorzowskiego szpitala, gdzie przyjmuje chemioterapię.Oliwia jest bardzo kreatywną dziewczynką, uwielbia twórcze aktywności, takie jak szycie, robienie bransoletek z muliny, lepienie z gliny, kolorowanie. Bardzo lubi również spędzać czas w kuchni przygotowując różne smakołyki. Ze sportowych aktywności lubi pływanie, skakanie na trampolinie i grę w piłkę”.
Źródło: https://fundacjaiskierka.pl/…/oliwia-soltysiak-z-mikolowa/

Gmina Ornontowice włączyła się w organizację Gali! Państwo też mogą wspomóc ten szczytny cel. Zapraszamy do udziału, bo pomagać może każdy i wszędzie!

 Plakat - III Charytatywna Gala Kickboxingu

źródło: Gmina Ornontowice
III Charytatywna Gala Kickboxingu

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

93 − 89 =