Informacja dotycząca kompleksów sportowych “Moje boisko – Orlik 2012”

Wójt Gminy Ornontowice informuje, iż zgodnie z nowymi zasadami bezpieczeństwa w sporcie na podstawie Rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 15.04.2021 r. zmieniającego rozporządzenie w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii, kompleksy sportowe „Moje Boisko – Orlik 2012” przy ul. Okrężnej oraz Akacjowej w Ornontowicach od dnia 19 kwietnia 2021r. będą udostępniane mieszkańcom Ornontowic na dotychczasowo obowiązujących zasadach tj. po dokonaniu przez osobę pełnoletnią rezerwacji telefonicznej pod nr tel. 32 33 06 232.

 


* * *


Sklep obuwniczo-odzieżowy ALICE  Ornontowice ul. Zwycięstwa 2a (pawilon Anatol I piętro do końca korytarza).

W stałej ofercie między innymi: duży wybór modnego i wygodnego obuwia damskiego, męskiego i dziecięcego, torebek damskich i męskich, portfele damskie i męskie, paski do spodni, szelki do spodni, odzież , bieliznę damską i męską, biżuterię, obrusy, ręczniki, pościele, poduszki, kołdry, koce, karnisze, rolety, materiały do szycia firan i zasłon. Usługi krawieckie.


* * *


 

Limit osób przebywających na obiekcie sportowym wynosi 25 osób.

Ponadto od 19 kwietnia 2021 r. place zabaw na terenie Ornontowic zostają otwarte.

Przypominamy o zachowaniu wszelkich środków ostrożności tj. utrzymywaniu dystansu min. 1,5 m od innych osób, dezynfekcji rąk przed wejściem i po wyjściu z obiektu sportowego, a także zakrywaniu ust i nosa.

źródło: Gmina Ornontowice
Informacja dotycząca kompleksów sportowych “Moje boisko – Orlik 2012”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

46 − = 44