Kierujący skuterem poszukiwany przez sąd, pod pływem alkoholu i z amfetaminą w kieszeni

Policjanci orzeskiego komisariatu zatrzymali 33-letniego kierującego, bo jechał tak zwanym wężykiem. Chwiejny tor jazdy był jednak początkiem tej ciekawej interwencji. Mężczyzna był pod wpływem alkoholu, w kieszeni miał woreczek z narkotykami, a na domiar wszystkiego był poszukiwany przez sąd.

 


* * *


Sklep obuwniczo-odzieżowy ALICE  Ornontowice ul. Zwycięstwa 2a (pawilon Anatol I piętro do końca korytarza).

W stałej ofercie między innymi: duży wybór modnego i wygodnego obuwia damskiego, męskiego i dziecięcego, torebek damskich i męskich, portfele damskie i męskie, paski do spodni, szelki do spodni, odzież , bieliznę damską i męską, biżuterię, obrusy, ręczniki, pościele, poduszki, kołdry, koce, karnisze, rolety, materiały do szycia firan i zasłon. Usługi krawieckie.


* * *


 

23 kwietnia po godzinie 22:00 policjanci patrolówki z Komisariatu Policji w Orzeszu przemieszczając się ulicą Stuska zauważyli jadącego skuterem mężczyznę. Kierujący miał wyraźny problem z utrzymaniem prostego i płynnego toru jazdy. Mundurowi podejrzewali, że może być pod wpływem alkoholu.

Mieszkaniec Orzesza został zatrzymany i poddany badaniu stanu trzeźwości. Przypuszczenia policjantów potwierdziły się. Wynik badania to blisko pół promila alkoholu w orgazmie. To jednak nie był koniec. Policyjny system wykazał, że 33-latek jest poszukiwany przez mikołowski sąd i najbliższe miesiące musi spędzić za kratkami.

Zatrzymany trafił do orzeskiego komisariatu. W trakcie wykonywanych czynności, w kieszeni jego odzieży, mundurowi ujawnili woreczek z białą substancją. Badanie narkotesterem wykazało, że to amfetamina.

Mężczyzna trafił już do aresztu śledczego, gdzie, oprócz dotychczasowej kary, wkrótce usłyszy zarzut posiadania ponad 10 działek substancji psychotropowej, za co grozi mu do 3 lat pozbawienia wolności.

źródło: Policja Mikołów
Kierujący skuterem poszukiwany przez sąd, pod pływem alkoholu i z amfetaminą w kieszeni

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

73 − = 65