Konkurs plastyczny “Oczami Powstania”

Konkurs Plastyczny “Oczami Powstania” jest zorganizowany przez Młodzieżowy Sejmik Województwa Śląskiego, który został objęty patronatem Marszałka Województwa Śląskiego Jakuba Chełstowskiego oraz patronatem Muzeum Powstań Śląskich w Świętochłowicach.

 


* * *


Sklep obuwniczo-odzieżowy ALICE  Ornontowice ul. Zwycięstwa 2a (pawilon Anatol I piętro do końca korytarza).

W stałej ofercie między innymi: duży wybór modnego i wygodnego obuwia damskiego, męskiego i dziecięcego, torebek damskich i męskich, portfele damskie i męskie, paski do spodni, szelki do spodni, odzież , bieliznę damską i męską, biżuterię, obrusy, ręczniki, pościele, poduszki, kołdry, koce, karnisze, rolety, materiały do szycia firan i zasłon. Usługi krawieckie.


* * *


 

Celem Konkursu jest rozwijanie uzdolnień plastycznych młodego pokolenia mieszkańców województwa śląskiego, budowanie tożsamości regionalnej oraz uczczenie setnej rocznicy III Powstania Śląskiego.

Konkurs Plastyczny “Oczami Powstania” adresowany jest do uczniów szkół podstawowych działających na terenie województwa śląskiego. Konkurs polega na stworzeniu pracy plastycznej, przedstawiającej obraz III Powstania Śląskiego oczami autorów. Dozwolone techniki prac to: malarstwo, rysunek, szkic czy grafika. Prace należy nadsyłać do 21 maja 2021 roku na adres wskazany w Regulaminie.

Szczegółowe informacje zawarte są w Regulaminie Konkursu Plastyczny “Oczami Powstania” oraz plakacie promującym wydarzenie.

Plakat promocyjny Konkursu Plastycznego "Oczami Powstania".

 

źródło: Gmina Ornontowice
Konkurs plastyczny “Oczami Powstania”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

89 − 88 =