#LivezPolicją – zostań policyjnym pilotem

Chcesz dołączyć do elitarnej grupy policyjnych pilotów? Jesteś ciekaw, jak wygląda codzienna służba tych, którzy pilnują bezpieczeństwa z lotu ptaka? A może marzy Ci się pilotowanie policyjnego Black Hawka lub Bella? Jeśli chcesz dowiedzieć się, co musisz zrobić, żeby zasiąść za sterami policyjnego śmigłowca – oglądaj nasz #LivezPolicją – zostań policyjnym pilotem już w najbliższy wtorek, 27 kwietnia o godz. 17.00

 


* * *


Sklep obuwniczo-odzieżowy ALICE  Ornontowice ul. Zwycięstwa 2a (pawilon Anatol I piętro do końca korytarza).

W stałej ofercie między innymi: duży wybór modnego i wygodnego obuwia damskiego, męskiego i dziecięcego, torebek damskich i męskich, portfele damskie i męskie, paski do spodni, szelki do spodni, odzież , bieliznę damską i męską, biżuterię, obrusy, ręczniki, pościele, poduszki, kołdry, koce, karnisze, rolety, materiały do szycia firan i zasłon. Usługi krawieckie.


* * *


 

Podczas live’a dowiesz się m.in. co oznacza w policyjnym lotnictwie GARDA i kiedy jest używana, czy policyjny pilot to zawód typowo męski czy wręcz przeciwnie – są wśród pilotów także kobiety i za co w policyjnym Black Hawku odpowiedzialny jest Crew Chief. Z naszą kamerą zajrzymy tam, gdzie nie każdy może wejść. A gdzie to będzie – dowiesz się oglądając nasz #LivezPolicją.

Warto się z nami spotkać! Kiedy? Już w najbliższy wtorek, 27 kwietnia o godz. 17.00. Gdzie? Na naszych profilach: Facebook: @policjaPl oraz po raz pierwszy na naszym kanale na YouTube: https://youtu.be/GqD7KTbWmIY

Tym razem naszymi gośćmi będą piloci i mechanicy z Zarządu Lotnictwa Policyjnego Głównego Sztabu Policji Komendy Głównej Policji.

Pamiętaj – już wkrótce #LivezPolicją – zostań policyjnym pilotem. Do zobaczenia!

źródło: Policja Mikołów
#LivezPolicją – zostań policyjnym pilotem

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

+ 20 = 29