Miał na liczniku 101 km/h

Zatrzymane prawo jazdy, wysoki mandat oraz 10 punktów karnych. Z takim wynikiem zakończył jazdę kierujący mitsubishi, który zanadto się rozpędził i trafił na policyjny radar. Niestety, rażące przekroczenie dozwolonej prędkości wiąże się z surowymi konsekwencjami.

 


* * *


Sklep obuwniczo-odzieżowy ALICE  Ornontowice ul. Zwycięstwa 2a (pawilon Anatol I piętro do końca korytarza).

W stałej ofercie między innymi: duży wybór modnego i wygodnego obuwia damskiego, męskiego i dziecięcego, torebek damskich i męskich, portfele damskie i męskie, paski do spodni, szelki do spodni, odzież , bieliznę damską i męską, biżuterię, obrusy, ręczniki, pościele, poduszki, kołdry, koce, karnisze, rolety, materiały do szycia firan i zasłon. Usługi krawieckie.


* * *


 

Zatrzymany 30 marca po godzinie 08:00 w Mikołowie-Bujakowie na ulicy ks. Górka drogowy pirat to mieszkaniec Sandomierza. Kierujący mitsubishi z wyjątkowo “ciężką nogą” przekroczył dozwoloną prędkość o 51 km/h. Mundurowym z mikołowskiej drogówki nie pozostało nic innego jak zatrzymać jego prawo jazdy, które odzyska dopiero za 3 miesiące. Oprócz tego mężczyzna został ukarany mandatem w wysokości 400  oraz 10 punktami karnymi.

Nie ulega wątpliwości, że wraz ze wzrostem prędkości pojazdu wydłuża się droga jego hamowania, trudniej zapanować nad pojazdem, opóźnia się reakcja na sytuacje mogące wystąpić na drodze. Z powodu nadmiernej prędkości giną nie tylko kierowcy pojazdów i ich pasażerowie, niestety często giną piesi.

Kierowco zwolnij! Daj szansę wszystkim dotrzeć do celu!

 

źródło: Policja Mikołów
Miał na liczniku 101 km/h

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

9 + 1 =