Nie jesteś zadowolona z wyglądu ust? Pomoże lekarz medycyny estetycznej

Chociaż usta można malować tak, aby wyglądały na większe, to jednak makijaż w końcu zawsze trzeba zmyć. Na szczęście, dzisiaj można również uzyskać trwały efekt powiększenia ust. Jak to zrobić? Tutaj z pomocą przychodzą profesjonalne gabinety medycyny estetycznej, które prowadzą zabiegi polegające na powiększaniu i modelowaniu ust.

 


* * *


Sklep obuwniczo-odzieżowy ALICE  Ornontowice ul. Zwycięstwa 2a (pawilon Anatol I piętro do końca korytarza).

W stałej ofercie między innymi: duży wybór modnego i wygodnego obuwia damskiego, męskiego i dziecięcego, torebek damskich i męskich, portfele damskie i męskie, paski do spodni, szelki do spodni, odzież , bieliznę damską i męską, biżuterię, obrusy, ręczniki, pościele, poduszki, kołdry, koce, karnisze, rolety, materiały do szycia firan i zasłon. Usługi krawieckie.


* * *


 

Kiedy warto zdecydować się na zabieg korekcji ust?

To, jak wyglądają usta, jest kwestią genetyki. Zatem nie każda kobieta rodzi się z dużymi, pełnymi ustami. Gdy są małe i wąskie, asymetryczne, można wtedy zdecydować się na zabieg polegający na ich powiększeniu i wymodelowaniu, aby wyglądały atrakcyjnie.

Nie jest to jednak jedyne wskazanie do wykonania procedury. Poza tym zabieg jak modelowanie ust jest wybierany wtedy, gdy do zmiany ich wyglądu doszło na skutek urazu albo choroby. Wtedy także mogą one odzyskać swój naturalny, atrakcyjny rysunek.

Za pomocą zabiegu korekcji ust można uzyskać efekty jak:

  • powiększenie ust

  • wyrównanie asymetrii ust

  • skorygowanie linii ust

  • większe nawilżenie ust

  • zmniejszenie zmarszczek wokół ust

  • podniesienia opadających kącików ust

Na czym polega zabieg modelowania ust?

Do procedury modelowania ust stosowany jest kwas hialuronowy. Jest to jeden z najczęściej stosowanych preparatów w medycynie estetycznej, który ma właściwości wypełniające – powoduje zwiększenie objętości tkanek, a przy tym jest wysoce bezpieczny, ponieważ naturalnie występuje w skórze.

Kwas hialuronowy jest wstrzykiwany w usta, aby dzięki temu nadać im odpowiedni wygląd. Zabieg ten przeprowadzany jest w znieczuleniu miejscowym, dlatego też nie powoduje on nieprzyjemnych dolegliwości bólowych. Całkowity czas trwania procedury to zwykle około 5-10 minut i od razu po jej wykonaniu klientka może powrócić do codziennych czynności.

Efekty zabiegu modelowania ust utrzymują się przez około 12 miesięcy, dlatego też przez ten czas usta wyglądają pełnie, są symetryczne. Następnie dochodzi do stopniowego wchłaniania się kwasu hialuronowego, więc rezultaty procedury zanikają. Można jednak wykonać ją kolejny raz.

Gdzie wykonać zabieg skorygowania ust?

Zabieg powiększania i korygowania ust powinien być wykonany przez lekarza medycyny estetycznej w gabinecie. Wtedy można mieć pewność, że będzie on zrealizowany poprawnie, w aseptycznych warunkach i da optymalny efekt.

Osobom chcącym wybrać się na profesjonalne modelowanie ust Chorzów daje dostęp do sprawdzonych gabinetów, w których można otrzymać pełną i fachową obsługę od najlepszych lekarzy medycyny estetycznej na Śląsku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

− 3 = 1