Nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu

W niedzielny wieczór to wyrskie skrzyżowanie należy raczej do spokojnych. Ruch jest niewielki, a widoczność w tym miejscu bardzo dobra. Nie pomogło to jednak kierującemu fiatem stilo w prawidłowym wyjeździe z jednej podporządkowanych dróg. Wymusił pierwszeństwo doprowadzając do zderzenia się dwóch osobówek.

 


* * *


Sklep obuwniczo-odzieżowy ALICE  Ornontowice ul. Zwycięstwa 2a (pawilon Anatol I piętro do końca korytarza).

W stałej ofercie między innymi: duży wybór modnego i wygodnego obuwia damskiego, męskiego i dziecięcego, torebek damskich i męskich, portfele damskie i męskie, paski do spodni, szelki do spodni, odzież , bieliznę damską i męską, biżuterię, obrusy, ręczniki, pościele, poduszki, kołdry, koce, karnisze, rolety, materiały do szycia firan i zasłon. Usługi krawieckie.


* * *


 

Wysłani na miejsce policjanci mikołowskiej drogówki byli przekonani, że jadą na wypadek. Na szczęście tym razem nikt nie odniósł jakichkolwiek obrażeń. W niedzielny wieczór (25 kwietnia) po godzinie 20:00 w Wyrach, na skrzyżowaniu ulic Pszczyńskiej i Łaziskiej doszło do kolizji.

Kierujący fiatem stilo 35-letni mieszkaniec województwa lubelskiego, wyjeżdżając od strony Łazisk Górnych, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu prawidłowo jadącemu w kierunku Gostyni kierującemu alfa romeo mieszkańcowi Wyr.

Mundurowi zatrzymali dowody rejestracyjne obu pojazdów, a na sprawcę kolizji nałożyli mandat w wysokości 500 złotych i 6 punktów karnych.

foto: 112Tychy

Policja apeluje o bezwzględne respektowanie przepisów ruchu drogowego oraz kulturę jazdy!

źródło: Policja Mikołów
Nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

70 − 66 =