Ornontowice mają swój hymn!

W 2020 r. Zarządzeniem Wójta Gminy Ornontowice został ogłoszony konkurs na HYMN ORNONTOWIC. Do konkursu wpłynęły 2 oferty. W dniu 23 marca 2021 r. Komisja Konkursowa dokonała ostatecznego wyboru oferty.

 


* * *


Sklep obuwniczo-odzieżowy ALICE  Ornontowice ul. Zwycięstwa 2a (pawilon Anatol I piętro do końca korytarza).

W stałej ofercie między innymi: duży wybór modnego i wygodnego obuwia damskiego, męskiego i dziecięcego, torebek damskich i męskich, portfele damskie i męskie, paski do spodni, szelki do spodni, odzież , bieliznę damską i męską, biżuterię, obrusy, ręczniki, pościele, poduszki, kołdry, koce, karnisze, rolety, materiały do szycia firan i zasłon. Usługi krawieckie.


* * *


 

Konkurs na HYMN ORNONTOWIC wygrała praca zbiorowa autorów: Aleksandry Kontusz (tekst) i Tomasza Kozieła (muzyka). Uroczyste wręczenie nagrody autorom Hymnu nastąpi podczas obchodów 30-lecia odrodzenia Gminy Ornontowice.

Inauguracyjne odśpiewanie Hymnu zostanie wykonane przez Chór „Jutrzenka”, w czasie uzależnionym od powrotu Chóru do pełnej działalności, ograniczonej wszechobecną pandemią.

Hymn będzie wykonywany każdorazowo podczas ważnych uroczystości gminnych i gminno-parafialnych przez Chór „Jutrzenka”. Hymn może być również wykonywany przez inne zespoły muzyczne działające na terenie naszej Gminy.

Władze Gminy otrzymały zapewnienie od autorów o nagraniu wersji demo Hymnu, która niezwłocznie po otrzymaniu nagrania, zostanie opublikowana na stronie www.ornontowice.pl

 

źródło: Gmina Ornontowice
Ornontowice mają swój hymn!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

+ 84 = 90