Pijana kierująca zatrzymana przez osbługę stacji paliw

Policjanci mikołowskiej drogówki dostali informację o nietrzeźwej kobiecie, która przyjechała na jedną z miejscowych stacji paliw. 64-latka miała w organizmie ponad 1,7 promila alkoholu. Dzięki zdecydowanej i błyskawicznej reakcji pracownicy stacji, nieodpowiedzialna mieszkanka Mikołowa została wyeliminowana z ruchu.

 


* * *


Sklep obuwniczo-odzieżowy ALICE  Ornontowice ul. Zwycięstwa 2a (pawilon Anatol I piętro do końca korytarza).

W stałej ofercie między innymi: duży wybór modnego i wygodnego obuwia damskiego, męskiego i dziecięcego, torebek damskich i męskich, portfele damskie i męskie, paski do spodni, szelki do spodni, odzież , bieliznę damską i męską, biżuterię, obrusy, ręczniki, pościele, poduszki, kołdry, koce, karnisze, rolety, materiały do szycia firan i zasłon. Usługi krawieckie.


* * *


 

Nawet najlepiej działająca Policja nie będzie odpowiednio skuteczna bez wsparcia obywateli. Od 2011 roku trwa kampania społeczna “Nie reagujesz – akceptujesz!”, która ma na celu zachęcanie obywateli do informowania o przypadkach łamania prawa. W kampanię doskonale wpisała się sytuacja, która miała miejsce dzisiejszej nocy w Mikołowie na jednej ze stacji paliw.

Kilkanaście minut po północy dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Mikołowie otrzymał zgłoszenie o nietrzeźwej kobiecie, która przyjechała na stację. Wyczuwalna woń alkoholu nie pozostawiała żadnych wątpliwości, dlatego pracownica od razu zaalarmowała mundurowych. Na domiar złego, podejrzana klientka była bardzo agresywna. Do czasu przyjazdu patrolu drogówki na miejsce, zgłaszająca była w stałym kontakcie z dyżurnym.

Kiedy policjanci wykonali badanie stanu trzeźwości wskazanej w zgłoszeniu kobiety, okazało się, że 64-letnia mikołowianka miała w organizmie ponad 1,7 promila alkoholu. W takim stanie kierowała swoim samochodem.

Dalece nieodpowiedzialną kierującą czekają poważne konsekwencje. Za kierowanie samochodem w stanie nietrzeźwości grozi jej do 2 lat pozbawienia wolności.

źródło: Policja Mikołów
Pijana kierująca zatrzymana przez osbługę stacji paliw

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

88 − = 83