Pijany spowodował kolizję. Miał też sądowy zakaz prowadzenia pojazdów

Policjanci mikołowskiej drogówki zatrzymali kierującego, których na ich oczach najechał na tył poprzedzającego go auta. Nie było się czemu dziwić, gdyż sprawca kolizji był solidnie pijany. Od ponad 4 lat miał też sądowy zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych.

 


* * *


Sklep obuwniczo-odzieżowy ALICE  Ornontowice ul. Zwycięstwa 2a (pawilon Anatol I piętro do końca korytarza).

W stałej ofercie między innymi: duży wybór modnego i wygodnego obuwia damskiego, męskiego i dziecięcego, torebek damskich i męskich, portfele damskie i męskie, paski do spodni, szelki do spodni, odzież , bieliznę damską i męską, biżuterię, obrusy, ręczniki, pościele, poduszki, kołdry, koce, karnisze, rolety, materiały do szycia firan i zasłon. Usługi krawieckie.


* * *


 

W środę po południu (14 kwietnia) około godziny 16:15 mundurowi mikołowskiej drogówki prowadzili statyczną kontrolę prędkości na obwodnicy Mikołowa. To właśnie tam zauważyli samochód, który najechał na tył poprzedzającego go subaru. Uczestniczące w kolizji auta zostały przekierowane na pobliski parking, a ich kierowcy poddani obowiązkowemu badaniu stanu trzeźwości.

Sprawca zdarzenia, 29-letni wyrzanin, był nietrzeźwy. Wynik na policyjnym urządzeniu wskazał ponad 2 promile alkoholu w organiźmie. To jednak nie był koniec jego problemów. Okazało się, że od grudnia 2016 roku mężczyzna miał, wydany przez Sąd Rejonowy w Mikołowie, zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych. Na dodatek mieszkaniec Wyr w ogóle nie posiadał przy sobie maseczki ochronnej.

Niefortunny dla 29-latka splot zdarzeń swój finał będzie mieć w sądzie. Mężczyźnie grozi nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

 

źródło: Policja Mikołów
Pijany spowodował kolizję. Miał też sądowy zakaz prowadzenia pojazdów

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

− 1 = 5