Poszukiwany listem gończym za niezatrzymanie się do policyjnej kontroli

12 kwietnia w ręce mikołowskich kryminalnych wpadł poszukiwany listem gończym mężczyzna. 29-latek swego czasu dopuścił się przestępstwa przeciwko bezpieczeństwu w komunikacji.  Tego samego dnia trafił  do jednego ze śląskich aresztów.

 


* * *


Sklep obuwniczo-odzieżowy ALICE  Ornontowice ul. Zwycięstwa 2a (pawilon Anatol I piętro do końca korytarza).

W stałej ofercie między innymi: duży wybór modnego i wygodnego obuwia damskiego, męskiego i dziecięcego, torebek damskich i męskich, portfele damskie i męskie, paski do spodni, szelki do spodni, odzież , bieliznę damską i męską, biżuterię, obrusy, ręczniki, pościele, poduszki, kołdry, koce, karnisze, rolety, materiały do szycia firan i zasłon. Usługi krawieckie.


* * *


 

29-letni mieszkaniec Mikołowa był poszukiwany przed Sąd Rejonowy w Mikołowie, a także przez Sąd Rejonowy Katowice-Zachód już od 2019 roku. Na swoim koncie miał, między innymi, niezatrzymanie do policyjnej kontroli i ucieczkę.

W niedzielę (11 kwietnia) wieczorem kryminalni z Komendy Powiatowej Policji w Mikołowie zapukali do drzwi mieszkania jednego z miejscowych osiedli w centrum miasta. Na miejsce wezwano także straż pożarną celem wyważenia drzwi, bowiem będący w środku poszukiwany początkowo nie chciał ich otworzyć. Kiedy jednak wóz bojowy podjechał pod budynek, 29-latek postanowił wyjść. Po chwili był już zatrzymany.

Dziś zostanie przewieziony do Aresztu Śledczego w Gliwicach, gdzie odbędzie karę pozbawienia wolności.

źródło: Policja Mikołów
Poszukiwany listem gończym za niezatrzymanie się do policyjnej kontroli

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

9 + 1 =