Kolejny krok w stronę uruchomienia punktów powszechnych szczepień w Powiecie Mikołowskim. 23 kwietnia przedstawiciele Narodowego Funduszu Zdrowia skontrolowali stan przygotowań do otwarcia dwóch miejsc, w których prowadzone będę masowe szczepienia przeciw covid i dokonali ich odbioru.
– Jesteśmy po odbiorze i obecnie czekamy na rejestrację w systemie NFZ. Po uwzględnieniu ich w wykazie będziemy mogli zamawiać szczepionki i rozpocząć szczepienia – informuje Łukasz Ryguła sekretarz powiatu.

 


* * *


Sklep obuwniczo-odzieżowy ALICE  Ornontowice ul. Zwycięstwa 2a (pawilon Anatol I piętro do końca korytarza).

W stałej ofercie między innymi: duży wybór modnego i wygodnego obuwia damskiego, męskiego i dziecięcego, torebek damskich i męskich, portfele damskie i męskie, paski do spodni, szelki do spodni, odzież , bieliznę damską i męską, biżuterię, obrusy, ręczniki, pościele, poduszki, kołdry, koce, karnisze, rolety, materiały do szycia firan i zasłon. Usługi krawieckie.


* * *


 

Jak zaznacza punkty czynne będą siedem dni w tygodniu od 9 do 16.
-W najbliższych dniach przygotujemy filmy instruktażowe, które wyjaśnią w jaki sposób można się zarejestrować, a także jak poruszać się w punkcie szczepień. Uruchomiona zostanie także infolinia – zapowiada.

Punkt szczepień powszechnych powstanie w SP1 w Mikołowie punkt szczeiepien przed Halą MOSIR w Łaziskach Górnych Odbiór punktu szczepień powszechnych w Łaziskach Górnych  punktu szczepień powszechnych w Łaziskim MOSIRZE
Przypomnijmy, że na terenie Powiatu Mikołowskiego wyznaczono dwie lokalizacje punktów szczepień powszechnych. Jeden w Łaziskach Górnych gdzie działać będą w sąsiedztwie dwa takie punkty: drive-thru na parkingu przy Hali MOSiR przy ulicy Ogrodowej 50 oraz wewnątrz hali.
Drugim miejsce będzie sala gimnastyczna Szkoły Podstawowej nr 1 w Mikołowie przy ul. Konstytucji 3 Maja.

 

źródło: Powiat Mikołów
Punkty szczepień odebrane przez NFZ

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

6 + 4 =