Śląski rowerowy team z pomocą dla łódzkiego policjanta

Prywatnie przyjaciele od lat, wspólnie przemierzają tysiące kilometrów realizując jednocześnie swoją pasję do kolarstwa. Właśnie przygotowują się do udziału w wyścigu Tour de Silesia. Policjanci prewencji dwóch śląskich jednostek do swojej majowej wyprawy dorzucają szczytny cel – włączają się w zbiórkę pieniędzy na leczenie chorego policjanta jednej z łodzkich komend. Do charytatywnej akcji zapraszają cały śląski garnizon.

 


* * *


Sklep obuwniczo-odzieżowy ALICE  Ornontowice ul. Zwycięstwa 2a (pawilon Anatol I piętro do końca korytarza).

W stałej ofercie między innymi: duży wybór modnego i wygodnego obuwia damskiego, męskiego i dziecięcego, torebek damskich i męskich, portfele damskie i męskie, paski do spodni, szelki do spodni, odzież , bieliznę damską i męską, biżuterię, obrusy, ręczniki, pościele, poduszki, kołdry, koce, karnisze, rolety, materiały do szycia firan i zasłon. Usługi krawieckie.


* * *


 

Młodszy aspirant Piotr Dębicki z Komendy Powiatowej Policji w Mikołowie oraz aspirant sztabowy Jordan Kowalczyk z Komendy Miejskiej Policji w Zabrzu jeszcze niedawno służyli razem w zabrzańskiej jednostce. Choć ich służbowe drogi nieco się rozeszły, mundurowych można spotkać razem na niejednym rowerowym wyścigu. W lipcu ubigłego roku wzięli udział w #MNR2020Challenge – akcji zainspirowanej przez grupę Mundurnarowerze.

Policjanci właśnie przygotowują się do najtrudniejszego i najdłuższego dystansu maratonu Tour de Silesia – CLASSIC 500 km, który planowany jest w dniach 22-23 maja. Wzorem ubiegłego roku do swojego wysiłku fizycznego mundurowi postanowili dorzucić szczytny cel. Tym razem pragną dołączyć się do istniejącej już zbiórki pieniędzy na leczenie chorego na nowotwór mózgu policjanta prewencji z Komendy Powiatowej Policji w Pabianinach (województwo łódzkie) Rafała Dzwonnika. Jego leczenie jest bardzo drogie – kosztuje 520 tysięcy złotych. Zebrane w pierwszej zrzutce 200 tysięcy złotych pozwoliło na jego rozpoczęcie, ale aby móc je dokończyć, potrzeba kolejnych 320 tysięcy złotych.

O wsparcie w walce o zdrowie pabianickiego policjanta proszą cały śląski garnizon i zachęcają do udziału w zrzutce “Pomoc Dla Rafala part II “Dobro Wraca”

Pomóżmy naszemu Koledze wrócić do zdrowia!

źródło: Policja Mikołów
Śląski rowerowy team z pomocą dla łódzkiego policjanta

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

− 2 = 4