W Mikołowie ukradli… 14 narcyzów

Do patrolujących centrum Mikołowa policjantów podszedł mężczyzna i zgłosił, że właśnie był świadkiem kradzieży roślin z miejskiego kwietnika. Chwilę później sprawcy byli już w rękach mundurowych. W sądzie mikołowianie będą wyjaśniać co skłoniło ich do kradzieży…14 narcyzów.

 


* * *


Sklep obuwniczo-odzieżowy ALICE  Ornontowice ul. Zwycięstwa 2a (pawilon Anatol I piętro do końca korytarza).

W stałej ofercie między innymi: duży wybór modnego i wygodnego obuwia damskiego, męskiego i dziecięcego, torebek damskich i męskich, portfele damskie i męskie, paski do spodni, szelki do spodni, odzież , bieliznę damską i męską, biżuterię, obrusy, ręczniki, pościele, poduszki, kołdry, koce, karnisze, rolety, materiały do szycia firan i zasłon. Usługi krawieckie.


* * *


 

Do tego, z pozoru kuriozalnego, zdarzenia doszło wczoraj (22 kwietnia) około godziny 19:00 w Mikołowie na ulicy św. Wojciecha. Do patrolujących miasto mundurowych mikołowskiej prewencji podszedł zirytowany mężczyzna i zaalarmował o zuchwałej kradzieży kilku roślinek, której sam był świadkiem.

Policjanci natychmiast rozpoczęli poszukiwania opisanych przez mężczyznę osób. Po niedługim czasie wylegitymowani zostali dwaj mieszkańcy Mikołowa. W ich podręcznym bagażu policjanci ujawnili 14 sztuk narcyzów. Jako sprawcy wykroczenia 25. i 58-latek zostali doprowadzeni do jednostki Policji, gdzie po przesłuchaniu sporządzona została dokumentacja, która wkrótce, z wnioskiem o ukaranie, trafi do miejscowego sądu.

Mężczyźni przyznali się do zarzutu, jednak nie chcieli wdawać się w szczegóły co do pobudek jakimi kierowali się przy kradzieży miejskich kwiatów. Zgodnie z kodeksem wykroczeń sprawcom grozi areszt, ograniczenie wolności albo grzywna.

źródło: Policja Mikołów
Ukradli… 14 narcyzów

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

9 + = 19