Wjechał w cmentarną alejkę i uszkodził ponad 20 nagrobków

Utracił orientację przestrzenną, źle ocenił szerokość swojego samochodu i wjechał w alejkę cmentarza komunalnego uszkadzając przy tym liczne nagrobki. Policjanci ukarali kierującego mandatem i wystosowali wniosek o skierowanie 88-latka na badania lekarskie.

 


* * *


Sklep obuwniczo-odzieżowy ALICE  Ornontowice ul. Zwycięstwa 2a (pawilon Anatol I piętro do końca korytarza).

W stałej ofercie między innymi: duży wybór modnego i wygodnego obuwia damskiego, męskiego i dziecięcego, torebek damskich i męskich, portfele damskie i męskie, paski do spodni, szelki do spodni, odzież , bieliznę damską i męską, biżuterię, obrusy, ręczniki, pościele, poduszki, kołdry, koce, karnisze, rolety, materiały do szycia firan i zasłon. Usługi krawieckie.


* * *


 

Do tej nietypowej kolizji doszło wczoraj (31 marca) po godzinie 14:00 na cmentarzu komunalnym w Orzeszu przy ulicy Na Górce. Starszy mężczyzna, kierując samochodem Hyundai Getz, spowodował niemałe straty. W wyniku zaburzeń orientacji przestrzennej wjechał w cmentarną alejkę i uszkodził aż 22 nagrobki.

88-letni mieszkaniec Orzesza został ukarany mandatem oraz punktami karnymi. Z uwagi jednak na zaistniałe okoliczności, policjanci drogówki uznali za zasadne skierowanie do Starosty wniosku o przeprowadzenie badań lekarskich mężczyzny.

foto: KPP Mikołów ( Wydział Ruchu Drogowego)

 

źródło: Policja Mikołów
Wjechał w cmentarną alejkę i uszkodził ponad 20 nagrobków

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

62 + = 70