WYDARZENIA Z PRZEDSZKOLA – DZIEŃ ZIEMI

W naszym przedszkolu 22 kwietnia świętowaliśmy Dzień Ziemi. Tego dnia zastanowiliśmy się, jak dbać o środowisko wokół nas.
Dzieci z naszego przedszkola ślubowały bycie Przyjacielem Przyrody, wykonały opaski i odznaki Przyjaciela Ziemi, obejrzały film edukacyjny “Jak chronić Ziemię” oraz “Co sprawiło, że Ziemia i kropelka są wesołe”.

 


* * *


Sklep obuwniczo-odzieżowy ALICE  Ornontowice ul. Zwycięstwa 2a (pawilon Anatol I piętro do końca korytarza).

W stałej ofercie między innymi: duży wybór modnego i wygodnego obuwia damskiego, męskiego i dziecięcego, torebek damskich i męskich, portfele damskie i męskie, paski do spodni, szelki do spodni, odzież , bieliznę damską i męską, biżuterię, obrusy, ręczniki, pościele, poduszki, kołdry, koce, karnisze, rolety, materiały do szycia firan i zasłon. Usługi krawieckie.


* * *


 

Były również quizy, ćwiczenia online na monitorze interaktywnym, zabawy parateatralne “Ratujemy morskie stworzenia”, a nawet inscenizowana ruchem opowieść muzyczna z wykorzystaniem szmatki oraz uwertury Carmen. Nie zabrakło prac plastycznych poświęconych Ziemi czy spacerów ze zwróceniem uwagi na czystość otoczenia oraz poszanowania przyrody przez ludzi.

Przyroda to nieodłączny element naszego życia, więc dbanie o nią jest naszym obowiązkiem. Dlatego od najmłodszych lat uczymy dzieci zasady recyklingu oraz kształtujemy w nich postawę ekologiczną.

(GRAFIKI Z WYDARZENIA NA STRONIE PRZEDSZKOLA)

źródło: ZS Miarka Ornontowice
WYDARZENIA Z PRZEDSZKOLA – DZIEŃ ZIEMI

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

8 + 2 =