Bezpieczeństwo Mikołów Policja Mikołów Powiat Mikołowski

Wymusił pierwszeństwo na jednym z największych skrzyżowań w Mikołowie

Mogło skończyć się tragedią. Zwłaszcza, że w osobówce, która zderzyła się z samochodem ciężarowym podróżowało aż 5 osób. Kierujący oplem nie ustąpił pierwszeństwa na jednym z najbardziej ruchliwych skrzyżowań w Mikołowie.

 


* * *


Sklep obuwniczo-odzieżowy ALICE  Ornontowice ul. Zwycięstwa 2a (pawilon Anatol I piętro do końca korytarza).

W stałej ofercie między innymi: duży wybór modnego i wygodnego obuwia damskiego, męskiego i dziecięcego, torebek damskich i męskich, portfele damskie i męskie, paski do spodni, szelki do spodni, odzież , bieliznę damską i męską, biżuterię, obrusy, ręczniki, pościele, poduszki, kołdry, koce, karnisze, rolety, materiały do szycia firan i zasłon. Usługi krawieckie.


* * *


 

Do zderzenia się samochodów doszło dziś przed południem na skrzyżowaniu DK 44 oraz DW 928 w Mikołowie. Jak wynika z ustaleń pracujących na miejscu policjantów drogówki, kierujący oplem 28-latek, jadąc od Tychów i usiłując skręcić w kierunku Kobióra, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu prawidłowo jadącej od strony Katowic ciężarówce.

W wyniku kolizji obrażenia odnieśli dwaj pasażerowie osobówki, których załoga karetki pogotowia przetransportowała do katowickiego szpitala. Ich życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

Kierujący oplem, mieszkaniec powiatu cieszyńskiego był trzeźwy. Policjanci zatrzymali jego prawo jazdy. Dalsze postępowanie w sprawie prowadzi mikołowska komenda.

foto: KPP Mikołów (Wydział Ruchu Drogowego)

źródło: Policja Mikołów
Wymusił pierwszeństwo na jednym z największych skrzyżowań w Mikołowie

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

35 + = 42

Copyright © 2017 Wydawnictwo CERTE. All rights reserved.