Zatrzymany z ponad setką działek amfetaminy

Mundurowi z łaziskiej patrolówki zatrzymali mieszkańca Orzesza, który miał przy sobie ponad 160 działek amfetaminy. Narkotyki zostały znalezione podczas zwykłej, drogowej kontroli. Usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości substancji psychotropowej.

 


* * *


Sklep obuwniczo-odzieżowy ALICE  Ornontowice ul. Zwycięstwa 2a (pawilon Anatol I piętro do końca korytarza).

W stałej ofercie między innymi: duży wybór modnego i wygodnego obuwia damskiego, męskiego i dziecięcego, torebek damskich i męskich, portfele damskie i męskie, paski do spodni, szelki do spodni, odzież , bieliznę damską i męską, biżuterię, obrusy, ręczniki, pościele, poduszki, kołdry, koce, karnisze, rolety, materiały do szycia firan i zasłon. Usługi krawieckie.


* * *


 

Zatrzymany we wtorek (30 marca) mężczyzna to mieszkaniec Orzesza. Na policyjny patrol trafił w Łaziskach Górnych na ulicy Górniczej, gdzie wraz ze znajomym siedzili razem w samochodzie. Początkowo szedł w zaparte i do samego końca usiłował wybrnąć z trudnej dla niego sytuacji, jednak ujawniony przez mundurowych w kieszeni jego kurtki woreczek z białą substancją pogrążył go do reszty.

Obaj panowie trafili do komisariatu, a po przesłuchaniu 38-letni orzeszanin do policyjnego aresztu.

Wczoraj policjanci doprowadzili go do Prokuratury Rejonowej w Mikołowie, gdzie usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości amfetaminy, za co grozi mu od roku do 10 lat pozbawienia wolności.

źródło: Policja Mikołów
Zatrzymany z ponad setką działek amfetaminy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

2 + 8 =