Zespół porozumiewawczy

Na wniosek Wójta Gminy Ornontowice podpisane zostało Porozumienie w sprawie powołania Zespołu porozumiewawczego dla oceny wpływów eksploatacji górniczej na powierzchnię terenu w granicach Gminy Ornontowice.

 


* * *


Sklep obuwniczo-odzieżowy ALICE  Ornontowice ul. Zwycięstwa 2a (pawilon Anatol I piętro do końca korytarza).

W stałej ofercie między innymi: duży wybór modnego i wygodnego obuwia damskiego, męskiego i dziecięcego, torebek damskich i męskich, portfele damskie i męskie, paski do spodni, szelki do spodni, odzież , bieliznę damską i męską, biżuterię, obrusy, ręczniki, pościele, poduszki, kołdry, koce, karnisze, rolety, materiały do szycia firan i zasłon. Usługi krawieckie.


* * *


 

Stronami porozumienia są:

– Dyrektor Okręgowego Urzędu Górniczego w Gliwicach – przewodniczący,

– Wójt Gminy Ornontowice,

– Prezes Zarządu Polskiej Grupy Górniczej S.A. w Katowicach,

– Prezes Zarządu Jastrzębskiej Spółki Węglowej S.A. w Jastrzębiu Zdroju.

Do zadań zespołu będzie należeć w szczególności: analiza skutków dokonanej i projektowanej eksploatacji górniczej na powierzchnię terenu w granicach gminy; ocena realizacji naprawy szkód wyrządzonych ruchem zakładów górniczych oraz podejmowanych działań profilaktycznych; ocena potencjalnych zagrożeń dla środowiska naturalnego, związanych z działalnością górniczą; przedstawianie propozycji rozwiązań problemów, szczególnie istotnych dla gminy i użytkowników terenu oraz monitorowanie ich realizacji.

źródło: Gmina Ornontowice
Zespół porozumiewawczy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

31 − = 22