Zignorował czerwone światło

Na szczęście tym razem obyło się bez osób rannych. Zagrożenie powodowane jednak przez takie sytuacje jest niewątpliwie ogromne. I choć na drodze obowiązuje zasada ograniczonego zaufania do pozostałych uczestników ruchu, wjeżdżając na skrzyżowanie z sygnalizacją ufamy, że jesteśmy tam bezpieczni.

 


* * *


Sklep obuwniczo-odzieżowy ALICE  Ornontowice ul. Zwycięstwa 2a (pawilon Anatol I piętro do końca korytarza).

W stałej ofercie między innymi: duży wybór modnego i wygodnego obuwia damskiego, męskiego i dziecięcego, torebek damskich i męskich, portfele damskie i męskie, paski do spodni, szelki do spodni, odzież , bieliznę damską i męską, biżuterię, obrusy, ręczniki, pościele, poduszki, kołdry, koce, karnisze, rolety, materiały do szycia firan i zasłon. Usługi krawieckie.


* * *


 

Do niebezpiecznej sytuacji doszło wczoraj rano przed godziną 09:00 na ulicy Gliwickiej w Mikołowie. Kierujący samochodem marki ford 77-latek nie zastosował się do sygnalizacji świetlnej i wjechał na skrzyżowanie z ulicą Narcyzów podczas, gdy sygnalizator wskazywał czerwone światło. Tym samym doprowadził do kolizji z prawidłowo jadącą samochodem marki opel.

Mieszkaniec Łazisk Górnych został ukarany mandatem w wysokości 500  oraz 6 punktami karnymi. Policjanci zatrzymali też dowód rejestracyjny jego pojazdu.

źródło: Policja Mikołów
Zignorował czerwone światło

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

78 + = 81