14 maja: drogówka przeprowadzi działania “Prędkość”

W piątek od samego rana wzmożone siły mikołowskiej drogówki pojawią się w terenie, by przyjrzeć się drogowym piratom. Działania kontrolno-prewencyjne pod nazwą “Prędkość” obejmą te miejsca w powiecie, w których do tej pory odnotowano największą liczbę przekroczeń dozwolonych limitów. Akcja potrwa do godziny 22:00.

 


* * *


Sklep obuwniczo-odzieżowy ALICE  Ornontowice ul. Zwycięstwa 2a (pawilon Anatol I piętro do końca korytarza).

W stałej ofercie między innymi: duży wybór modnego i wygodnego obuwia damskiego, męskiego i dziecięcego, torebek damskich i męskich, portfele damskie i męskie, paski do spodni, szelki do spodni, odzież , bieliznę damską i męską, biżuterię, obrusy, ręczniki, pościele, poduszki, kołdry, koce, karnisze, rolety, materiały do szycia firan i zasłon. Usługi krawieckie.


* * *


 

Policjanci patrolujący drogi powiatu wciąż ujawniają dużą ilość przekroczeń prędkości w obszarze zabudowanym o ponad 50 km/h więcej niż pozwalały na to przepisy. Celem policyjnych działań jest przypomnienie kierowcom, że ograniczenia prędkości nadal obowiązują i należy się do nich stosować. W akcji zostaną wykorzystane radiowozy oznakowane i nieoznakowane, również wyposażone w wideorejestratory oraz ręczne mierniki prędkości.

Statyczne punkty pomiaru prędkości, jak i pomiary prowadzone dynamicznie będziemy mogli spotkać przede wszystkim w miejscach występowania zagrożeń bezpieczeństwa w ruchu drogowym.

Apelujemy do kierujących, aby przestrzegali dozwolonych limitów prędkości, a także zmniejszali szybkość w miejscach, gdzie przepisy i zdrowy rozsądek wymagają szczególnej ostrożności.  Taka wzmożona czujność niezbędna jest m.in.w okolicach przejść dla pieszych, przejazdów dla rowerzystów oraz skrzyżowań.

źródło: Policja Mikołów
14 maja: drogówka przeprowadzi działania "Prędkość"

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

34 − 26 =