Bez uprawnień do kierowania, bez ubezpieczenia, za to pod wpływem alkoholu

Mundurowi z grupy Speed Wydziału Ruchu Drogowego mikołowskiej komendy zatrzymali kierującego osobowym fordem, który przekroczył dozwoloną prędkość. Wysoki wynik na liczniku był jednak tylko początkiem listy jego przewinień. Mieszkaniec Żor stanie przed sądem, gdzie odpowie na liczne wykroczenia.

 


* * *


Sklep obuwniczo-odzieżowy ALICE  Ornontowice ul. Zwycięstwa 2a (pawilon Anatol I piętro do końca korytarza).

W stałej ofercie między innymi: duży wybór modnego i wygodnego obuwia damskiego, męskiego i dziecięcego, torebek damskich i męskich, portfele damskie i męskie, paski do spodni, szelki do spodni, odzież , bieliznę damską i męską, biżuterię, obrusy, ręczniki, pościele, poduszki, kołdry, koce, karnisze, rolety, materiały do szycia firan i zasłon. Usługi krawieckie.


* * *


 

Jeden z patroli mikołowskiej drogówki pełnił 13 maja służbę radiowozem nieoznakowanym wyposażonym w wideorejestrator. W trakcie kontroli na ulicy Katowickiej policjanci grupy “Speed” zauważyli poruszającego się z nadmierną prędkością forda mondeo. W miejscu, gdzie obowiązuje ograniczenie do 70 km/h, kierujący miał na liczniku o 30 za dużo.

Przystąpili więc do legitymowania, podczas którego okazało się, że 42-letni mieszkaniec Żor nie posiada uprawnień do kierowania pojazdami, a samochód, którym się porusza nie ma ubezpieczenia OC. Na domiar złego, badanie stanu trzeźwości wykazało, że mężczyzna jest w stanie po użyciu alkoholu (wynik 0,3 promila).

42-latek musiał oddać kluczyki, a w związku z szeregiem popełnionych wykroczeń wkrótce stanie przed sądem. Czeka go wysoka grzywna, a nawet kara aresztu.

foto: KPP Mikołów (Wydział Ruchu Drogowego)

źródło: Policja Mikołów
Bez uprawnień do kierowania, bez ubezpieczenia, za to pod wpływem alkoholu

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

56 − 53 =