Odczyty wodomierzy odbędą się!

Odczyty wodomierzy za ostatnie dwa lata odbędą się w terminie od 24 do 28 maja 2021r. mimo braku zatwierdzenia Taryf za zbiorowe zaopatrzenie w wodę i zbiorowe odprowadzanie ścieków na terenie Gminy Ornontowice przez Wody Polskie (regulatora).

 


* * *


Sklep obuwniczo-odzieżowy ALICE  Ornontowice ul. Zwycięstwa 2a (pawilon Anatol I piętro do końca korytarza).

W stałej ofercie między innymi: duży wybór modnego i wygodnego obuwia damskiego, męskiego i dziecięcego, torebek damskich i męskich, portfele damskie i męskie, paski do spodni, szelki do spodni, odzież , bieliznę damską i męską, biżuterię, obrusy, ręczniki, pościele, poduszki, kołdry, koce, karnisze, rolety, materiały do szycia firan i zasłon. Usługi krawieckie.


* * *


 

W związku z brakiem odczytów wodomierzy w roku 2020 spowodowanych pandemią Covid 19 oraz brakiem nowych blankietów wpłat za zużytą wodę i odprowadzone ścieki mimo braku zatwierdzenia Taryf przez Wody Polskie na najbliższe trzy lata podjęliśmy decyzję o przeprowadzeniu odczytów wodomierzy na terenie Gminy Ornontowice.

Odczyty zostaną przeprowadzone w pełnym reżimie sanitarnym (maseczki, rękawice, dystans), jednak ze względu na wagę dwuletniego rozliczenia prosimy w miarę możliwości o dopuszczenie pracowników ZGKiW do urządzeń pomiarowych w celu dokonania odczytu (oczywiście poza budynkami w których są osoby na izolacji i kwarantannie).

W przypadku obawy o możliwość zakażenia się Covid-19 prosimy o przekazanie odczytu pracownikowi ZGKiW w dniach 24.05-28.05.2021 r. podczas wizyty lub poprzez:

źródło: Gmina Ornontowice
Odczyty wodomierzy odbędą się!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

+ 37 = 39