Czy aby wysprzątać nasze Ornontowice, oprócz zarażającej pozytywną energią inicjatorki i koordynatorki akcji Trash Challenge w osobie pani Joanny Sodzawiczny, potrzeba czegoś jeszcze? Tak – Was! Zawsze chętnych, zawsze zaangażowanych mieszkańców, którym los i wygląd naszej miejscowości nie jest obojętny.

 


* * *


Sklep obuwniczo-odzieżowy ALICE  Ornontowice ul. Zwycięstwa 2a (pawilon Anatol I piętro do końca korytarza).

W stałej ofercie między innymi: duży wybór modnego i wygodnego obuwia damskiego, męskiego i dziecięcego, torebek damskich i męskich, portfele damskie i męskie, paski do spodni, szelki do spodni, odzież , bieliznę damską i męską, biżuterię, obrusy, ręczniki, pościele, poduszki, kołdry, koce, karnisze, rolety, materiały do szycia firan i zasłon. Usługi krawieckie.


* * *


 

Po raz kolejny udowodniliśmy, że RAZEM możemy wiele! Nawet pomimo szalejącej pandemii, byliśmy w stanie zmobilizować się i w odpowiedzialny sposób posprzątać Ornontowice. Dziękuję Wam za ponad 40 wysprzątanych lokalizacji i ponad 35 m3 zebranych odpadów! Dziękuję za poświęcenie swojego wolnego czasu i zaangażowanie! Dziękuję również uczestniczącym w akcji pracownikom Urzędu Gminy i jednostek organizacyjnych. Wspólnymi siłami udało nam się po raz kolejny wysprzątać naszą małą Ojczyznę i przy okazji godnie celebrować Światowy Dzień Ziemi!

 

Z pozdrowieniami
Marcin Kotyczka
Wójt Gminy Ornontowice

źródło: Gmina Ornontowice
Posprzątane!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

64 − = 60