Informujemy, iż w ramach konkursu pod nazwą „Zielona Pracownia’2021” otrzymaliśmy dotację z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Katowicach na realizację zadania pod nazwą: Zielona Pracownia w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Ornontowicach – Pracownia z klimatem.

 


* * *


Sklep obuwniczo-odzieżowy ALICE  Ornontowice ul. Zwycięstwa 2a (pawilon Anatol I piętro do końca korytarza).

W stałej ofercie między innymi: duży wybór modnego i wygodnego obuwia damskiego, męskiego i dziecięcego, torebek damskich i męskich, portfele damskie i męskie, paski do spodni, szelki do spodni, odzież , bieliznę damską i męską, biżuterię, obrusy, ręczniki, pościele, poduszki, kołdry, koce, karnisze, rolety, materiały do szycia firan i zasłon. Usługi krawieckie.


* * *


 

Kwota dotacji to 29 758,08 zł. Jednocześnie informujemy, iż w pierwszej części konkursu „Zielona Pracownia_projekt’2021” również uzyskaliśmy dofinansowanie w formie dotacji w kwocie 7 439,52 zł.

Inwestycja polegać będzie na modernizacji pracowni geograficznej i wykonaniu prac remontowych tj.: pomalowanie ścian, naklejenie fototapety, wykonanie zielonej ściany z mchu z drewnianymi elementami, wykonanie obudowy kaloryferów ze sklejki drewnianej z otworami oraz założenie nowych listew przypodłogowych.

Zaplanowano wyposażenie pracowni w nowoczesne i funkcjonalne meble m.in.: mobilne stoliki trójkątne, krzesła, biurko i krzesło dla nauczyciela, mobilne regały, półki, siedzisko do „Kącika przemyśleń” wraz z kwietnikiem i funkcjonalnym stoliczkiem. Pracownia zostanie wyposażona w nowoczesny sprzęt multimedialny – monitor interaktywny oraz programy multimedialne. Zaplanowano wyposażenie pracowni w tablicę bezramową, pomoce dydaktyczne niezbędne w prowadzaniu obserwacji i eksperymentów. Nowo powstała pracownia ma sprawić, że uczeń będzie się uczyć i doświadczać zgodnie z mottem: „To takie proste, badam i wiem”.

Pracownia ma być zrealizowana w terminie do 31 sierpnia 2021 roku.

Wizualizacja:

Wizualizacja projektu

źródło: Gmina Ornontowice
Pracownia z klimatem

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

49 − 43 =