Przebudowa chodnika przy ul. Żabik

Urząd Gminy Ornontowice informuje, iż 24.05.2021 r. została podpisana umowa na realizację zadania pod nazwą „Przebudowa chodnika przy ul. Żabik”. W związku z powyższym od najbliższego poniedziałku tj. 31 maja br. rozpoczną się prace polegające na wymianie nawierzchni chodnika na odcinku od ul. Żabik 11 do ulicy Żabik 9. Wobec powyższego zwracamy się z prośbą, aby od poniedziałku 31 maja br. nie parkować pojazdów w tym rejonie. Ułatwi to prowadzenie prac oraz przyspieszy termin wykonania.

 


* * *


Sklep obuwniczo-odzieżowy ALICE  Ornontowice ul. Zwycięstwa 2a (pawilon Anatol I piętro do końca korytarza).

W stałej ofercie między innymi: duży wybór modnego i wygodnego obuwia damskiego, męskiego i dziecięcego, torebek damskich i męskich, portfele damskie i męskie, paski do spodni, szelki do spodni, odzież , bieliznę damską i męską, biżuterię, obrusy, ręczniki, pościele, poduszki, kołdry, koce, karnisze, rolety, materiały do szycia firan i zasłon. Usługi krawieckie.


* * *


 

Szczegółowych informacji na temat realizowanych zadań i przedsięwzięć inwestycyjnych udziela Wydział Rozwoju i Inwestycji w godzinach pracy Urzędu pod nr tel. 32 33 06 224 lub 32 33 06 268.

W związku z prowadzonymi inwestycjami zwracamy się z apelem do wszystkich mieszkańców oraz osób przyjezdnych o wyrozumiałość, cierpliwość oraz o zachowanie szczególnej ostrożności podczas poruszania się w rejonie objętym pracami budowlanymi.

źródło: Gmina Ornontowice
Przebudowa chodnika przy ul. Żabik

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

11 − 10 =