Stanowisko Zarządu Powiatu Mikołowskiego oraz władz gmin Powiatu Mikołowskiego wysłane do Pełnomocnika Rządu ds. CPK

Do Pełnomocnika Rządu ds. Centralnego Portu Komunikacyjnego Marcina Horały zostało wysłane wspólne Stanowisko Zarządu Powiatu Mikołowskiego oraz władz gmin Powiatu Mikołowskiego odnośnie proponowanego przebiegu tras szybkich kolei w ramach CPK przez teren Powiatu Mikołowskiego.

 


* * *


Sklep obuwniczo-odzieżowy ALICE  Ornontowice ul. Zwycięstwa 2a (pawilon Anatol I piętro do końca korytarza).

W stałej ofercie między innymi: duży wybór modnego i wygodnego obuwia damskiego, męskiego i dziecięcego, torebek damskich i męskich, portfele damskie i męskie, paski do spodni, szelki do spodni, odzież , bieliznę damską i męską, biżuterię, obrusy, ręczniki, pościele, poduszki, kołdry, koce, karnisze, rolety, materiały do szycia firan i zasłon. Usługi krawieckie.


* * *


 

– Ze względu na niezmienne i nienegocjowalne stanowisko CPK, które nie uwzględnia rozwiązań korzystnych dla miast i gmin powiatu mikołowskiego, władze Powiatu Mikołowskiego oraz włodarze miast i gmin zgodnie stwierdzają, że wyczerpano możliwości wypracowania akceptowalnego wariantu trasy i w związku z tym wnioskują o wyznaczenie takiej trasy przebiegu CPK, która omijałaby tereny powiatu mikołowskiego- czytamy w stanowisku.

 

 

 

źródło: Powiat Mikołów
Stanowisko Zarządu Powiatu Mikołowskiego oraz władz gmin Powiatu Mikołowskiego wysłane do Pełnomocnika Rządu ds. CPK

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

7 + = 17