Awaria systemu CEPiK w Starostwie

Wydział Komunikacji i Transportu informuje, że w dniu 28.06.2021r. nastąpiła awaria systemu CEPiK w Starostwie Powiatowym w Mikołowie. Problem został niezwłocznie zgłoszony do administratora systemu oraz do Centralnego Ośrodka Informatyki.

 


* * *


Sklep obuwniczo-odzieżowy ALICE  Ornontowice ul. Zwycięstwa 2a (pawilon Anatol I piętro do końca korytarza).

W stałej ofercie między innymi: duży wybór modnego i wygodnego obuwia damskiego, męskiego i dziecięcego, torebek damskich i męskich, portfele damskie i męskie, paski do spodni, szelki do spodni, odzież , bieliznę damską i męską, biżuterię, obrusy, ręczniki, pościele, poduszki, kołdry, koce, karnisze, rolety, materiały do szycia firan i zasłon. Usługi krawieckie.


* * *


 

🔸 Informujemy, że w związku z tym nie ma możliwości realizacji Państwa wniosków związanych z szeroko pojętą rejestracją pojazdów.
🔸 Istnieje możliwość składania wniosków w wyznaczonych miejscach na sali obsługi w godzinach pracy urzędu, a następnie oczekiwanie na ich realizację niezwłocznie po usunięciu awarii.
🔸 W razie pytań pozostajemy do Państwa dyspozycji pod numerami telefonów ☎32 32 48 120 oraz 115.
🔸 Mimo awarii istnieje możliwość realizacji części spraw związanych z wydawaniem praw jazdy. Informacji udzielamy pod numerem telefonu ☎32 32 48 124.
🔸 Ponadto informujemy, że przewidywany termin usunięcia awarii podany przez administratora systemu to 30.06.2021r.

 

 

źródło: Powiat Mikołów
Awaria systemu CEPiK w Starostwie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

10 + = 16