Informacja Stowarzyszenia DOGMA

Stowarzyszenie Na Rzecz Poradnictwa Obywatelskiego DOGMA przekazuje ulotkę dot. edukacji prawnej z zakresu umowy zawartej na odległość. Jest to temat w ostatnich miesiącach bardzo aktualny, szczególnie  z uwagi na panującą sytuację pandemiczną.

 


* * *


Sklep obuwniczo-odzieżowy ALICE  Ornontowice ul. Zwycięstwa 2a (pawilon Anatol I piętro do końca korytarza).

W stałej ofercie między innymi: duży wybór modnego i wygodnego obuwia damskiego, męskiego i dziecięcego, torebek damskich i męskich, portfele damskie i męskie, paski do spodni, szelki do spodni, odzież , bieliznę damską i męską, biżuterię, obrusy, ręczniki, pościele, poduszki, kołdry, koce, karnisze, rolety, materiały do szycia firan i zasłon. Usługi krawieckie.


* * *


 

Na stronie internetowej www.dogma.org.pl pod linkiem http://dogma.org.pl/lokalizacje/powiat-mikolowski/  znajdują się wszystkie informacje nt. świadczenia usług z zakresu nieodpłatnej pomocy prawnej i obywatelskiej na terenie powiatu mikołowskiego oraz materiały edukacyjne tj. poradniki prawne oraz filmy w formie wykładów i poradników.

Informujemy, iż punkty nieodpłatnych porad prawnych, nieodpłatnych porad obywatelskich i mediacji prowadzone przez prawników, doradców obywatelskich i mediatorów Stowarzyszenia DOGMA mieszczące się w PUP w Łaziskach Górnych przy ul. Chopina 8 oraz Starostwie Powiatowym w Mikołowie przy ul. Żwirki i Wigury 4a od dnia 28 czerwca będą działać w TRYBIE STACJONARNYM.

Harmonogram pracy wszystkich punktów nieodpłatnej pomocy prawnej i poradnictwa obywatelskiego dostępny jest pod adresem:

plakat dot. umowy zawartej na odległość

 

źródło: Gmina Ornontowice
Informacja Stowarzyszenia DOGMA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

84 + = 90