Konkurs na nową siedzibę OPP rozstrzygnięty!

10 czerwca rozstrzygnięto ogłoszony przez Zarząd Powiatu Mikołowskiego Konkurs na opracowanie koncepcji architektoniczno- urbanistycznej Ogniska Pracy Pozaszkolnej w Mikołowie.

 


* * *


Sklep obuwniczo-odzieżowy ALICE  Ornontowice ul. Zwycięstwa 2a (pawilon Anatol I piętro do końca korytarza).

W stałej ofercie między innymi: duży wybór modnego i wygodnego obuwia damskiego, męskiego i dziecięcego, torebek damskich i męskich, portfele damskie i męskie, paski do spodni, szelki do spodni, odzież , bieliznę damską i męską, biżuterię, obrusy, ręczniki, pościele, poduszki, kołdry, koce, karnisze, rolety, materiały do szycia firan i zasłon. Usługi krawieckie.


* * *


 


Celem Konkursu był wybór najlepszej koncepcji pod względem architektonicznym, urbanistycznym, funkcjonalnym, realizacyjnym, ekonomicznym i eksploatacyjnym dostosowanej do potrzeb prowadzonych przez OPP zespołów, jak również wyłonienie laureata I nagrody któremu powierzone zostaną dalsze fazy projektowe, z nadzorem autorskim włącznie.

W terminie wskazanym w Regulaminie konkursu, złożonych zostało 5 prac.

Sąd konkursowy przyznał I nagrodę w wysokości 10 tys. zł pracy zespołowej autorstwa biura architektonicznego INOONI Jakub Zygmunt z Mysłowic oraz PSBA Przemysław Sokołowski z Kielc . Sąd docenił: „…Niezwykle efektowna i przyjazną przestrzeń z modelową gradacją- od przestrzeni publicznej, poprzez semipubliczną- otwarta i zamkniętą, aż do przestrzeni o ograniczonej dostępności. Autorom pracy udało się stworzyć ogólnodostępną przestrzeń atrakcyjnych zielonych tarasów nie tylko dla użytkowania konkretnych programów zajęć OPP, ale zarazem przyjazną dla mieszkańców Mikołowa, spacerowiczów i turystów.”

II nagrodę w kwocie 6 tys. zł Sąd konkursowy przyznał pracowni GIGArchitekci Artur Garbula z Mikołowa, natomiast III nagroda- 3 tys. zł trafiła do biura DD Architekci z Katowic.

Pozostałe prace konkursowe zostały wykonane przez biura architektoniczne IMPET z Katowic oraz Strzelecki z Zielonej Góry.

Uczestnikom dziękujemy za udział w konkursie. Zwycięzcom gratulujemy!

Szczegóły konkursu: https://powiat_mikolow.bip.gov.pl/publiccontracts/view/29897

Praca konkursowa I miejsce
Zarząd Powiatu lewa strona sali
Praca I miejsce perpektywa
Organizatorzy konkursu
Praca I miejsce rzuty
Uczestnicy posiedzenia
Praca I miejce wnętrza
Rozstrzygnięcie konkursu widok sali
II miejsce plansza główna
Przewodniczący jury odczytuje wyniki
II miejsce perspektywa
Przewodniczący opisuje pracę
II miejsce wnętrza
Przewodniczący uzasadnia wybór
II miejsce rzuty
Starosta gratuluje zwycięzcom
III miejsce perspektywa
Artur Garbula
IV miejsce
IV miejsce rzuty
V miejsce
V miejsce wnętrza

źródło: Powiat Mikołów
Konkurs na nową siedzibę OPP rozstrzygnięty!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

72 − 63 =