MŁODZI I SILNI

W dniu 18 czerwca 2021 r. w Zespole Szkolno – Przedszkolnym w Gminie Ornontowice nastąpiło uroczyste otwarcie szkolnej siłowni.
Nowoczesny, skomputeryzowany sprzęt pozyskany został dzięki projektowi Fundacji JSW “Młodzi i Silni”.

 


* * *


Sklep obuwniczo-odzieżowy ALICE  Ornontowice ul. Zwycięstwa 2a (pawilon Anatol I piętro do końca korytarza).

W stałej ofercie między innymi: duży wybór modnego i wygodnego obuwia damskiego, męskiego i dziecięcego, torebek damskich i męskich, portfele damskie i męskie, paski do spodni, szelki do spodni, odzież , bieliznę damską i męską, biżuterię, obrusy, ręczniki, pościele, poduszki, kołdry, koce, karnisze, rolety, materiały do szycia firan i zasłon. Usługi krawieckie.


* * *


 

Młodzież długo i cierpliwie czekała na poluzowanie obostrzeń związanych z działaniem siłowni. Cieszymy się, że w tak słonecznym dniu udało się to marzenie zrealizować.

W otwarciu uczestniczył pan Wójt Marcin Kotyczka oraz jego zastępca, pan Dariusz Spyra, a także dyrektor Zespołu Szkolno – Przedszkolnego – p. Monika Orłowska – Przybyła, jej zastępczynie – p. Bożena Kubica i p. Iwona Sznapka i przedstawiciele nauczycieli wychowania fizycznego – p. Elżbieta Lewicka i p. Łukasz Hauke.
Uczniowie przygotowali krótki występ artystyczno – sportowy z udziałem szkolnego zespołu tanecznego New Wave oraz reprezentantów szkoły w międzyszkolnych zawodach sportowych. Teraz pozostaje nam już realizować hasło projektu, czyli pracować nad siłą, sylwetką i kondycją.

 

źródło: ZS Miarka Ornontowice
MŁODZI I SILNI

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

11 − = 7