Publikujemy wizerunek – kto rozpoznaje tego człowieka?

Policjanci Wydziału Kryminalnego mikołowskiej komendy prowadzą dochodzenie w sprawie kradzieży perfum na szkodę sklepu Rossman w Mikołowie. Do przestępstwa doszło 4 kwietnia 2021 roku w placówce przy ulicy Rynek. Łączne straty sięgają kwoty blisko 800 złotych. Śledczy dążą do ustalenia tożsamości widocznej na zdjęciu osoby.

 


* * *


Sklep obuwniczo-odzieżowy ALICE  Ornontowice ul. Zwycięstwa 2a (pawilon Anatol I piętro do końca korytarza).

W stałej ofercie między innymi: duży wybór modnego i wygodnego obuwia damskiego, męskiego i dziecięcego, torebek damskich i męskich, portfele damskie i męskie, paski do spodni, szelki do spodni, odzież , bieliznę damską i męską, biżuterię, obrusy, ręczniki, pościele, poduszki, kołdry, koce, karnisze, rolety, materiały do szycia firan i zasłon. Usługi krawieckie.


* * *


 

Kryminalni z Mikołowa prowadzą dochodzenie w sprawie kradzieży perfum o łącznej wartości 800 złotych, do której doszło w kwietniu br. na terenie jednej z mikołowskich placówek handlowych.

W toku prowadzonych czynności zabezpieczono zdjęcia, na których został zarejestrowany wizerunek nieustalonej osoby, która może mieć istotne informacje na temat zdarzenia. W związku z powyższym zwracamy się o udzielenie wszelkich informacji na temat jej tożsamości.

Tych, którzy rozpoznają mężczyznę z publikowanego przez nas zdjęcia, proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Mikołowie: 47 85 582 55 (całodobowo), telefonem alarmowym 112 lub adresem e-mail: kryminalny@mikolow.ka.policja.gov.pl

Wszystkim informującym gwarantujemy anonimowość – nie będą oni dopytywani czy wzywani.

źródło: Policja Mikołów
Publikujemy wizerunek – kto rozpoznaje tego człowieka?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

30 + = 36