Mikołowska grupa Speed w walce z drogowymi piratami

Wideorejestrator policyjnego radiowozu mikołowskiej grupy Speed nagrał kierującego osobówką, który w centtrum niewielkiej miejscowości poruszał się z prędkością 106 kilometrów na godzinę. Mężczyzna tłumaczył się pośpiechem do banku. Spotkanie z Policją zakończył otrzymaniem wysokiego mandatu i utratą prawa jazdy.

 


* * *


Sklep obuwniczo-odzieżowy ALICE  Ornontowice ul. Zwycięstwa 2a (pawilon Anatol I piętro do końca korytarza).

W stałej ofercie między innymi: duży wybór modnego i wygodnego obuwia damskiego, męskiego i dziecięcego, torebek damskich i męskich, portfele damskie i męskie, paski do spodni, szelki do spodni, odzież , bieliznę damską i męską, biżuterię, obrusy, ręczniki, pościele, poduszki, kołdry, koce, karnisze, rolety, materiały do szycia firan i zasłon. Usługi krawieckie.


* * *


 

Każdego dnia policjanci kontrolują kierujących samochodami, a do najczęściej pojawiających się wykroczeń należy przekraczanie dozwolonej prędkości. Tego właśnie przewinienia dopuścił się kierowca forda mondeo. 37-latek z Tychów poruszał się z prędkością aż 106 km/h jedną z głównych ulic w miejscowości Gostyń, gdzie obowiązuje ograniczenie do 50 km/h.

Policjanci nałożyli na niego mandat w wysokości 400 złotych oraz 10 punktów karnych i zatrzymali jego prawo jazdy na najbliższe 3 miesiące.

Policjanci przestrzegają przed brawurą i przypominają, że nadmierna prędkość to główna przyczyna wypadków drogowych. Nieustające apele mundurowych mają uzmysłowić, że każdy użytkownik drogi odpowiada za bezpieczeństwo w ruchu!

źródło: Policja Mikołów
Mikołowska grupa Speed w walce z drogowymi piratami

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

59 + = 62