Nowy sprzęt sportowy do dyspozycji mieszkańców Ornontowic

Urząd Gminy Ornontowice przy wsparciu Fundacji Jastrzębskiej Spółki Węglowej zakupił nowy sprzęt sportowy, z którego mogą korzystać mieszkańcy naszej Gminy.

Zakup dotyczył m.in. takich sprzętów jak: piłka meczowa, worki do piłek, drabinka koordynacyjna, gumy fitness, skakanki, koła koordynacyjne łączone, płotki treningowe koordynacyjne, piłki do siatkówki, piłki do koszykówki, rakiety do tenisa ziemnego, piłki do tenisa ziemnego, zestaw do speedmintona, maty do ćwiczeń itp.

 


* * *


Sklep obuwniczo-odzieżowy ALICE  Ornontowice ul. Zwycięstwa 2a (pawilon Anatol I piętro do końca korytarza).

W stałej ofercie między innymi: duży wybór modnego i wygodnego obuwia damskiego, męskiego i dziecięcego, torebek damskich i męskich, portfele damskie i męskie, paski do spodni, szelki do spodni, odzież , bieliznę damską i męską, biżuterię, obrusy, ręczniki, pościele, poduszki, kołdry, koce, karnisze, rolety, materiały do szycia firan i zasłon. Usługi krawieckie.


* * *


 

 

Celem zakupu, który dofinansowała Fundacja JSW, jest wspieranie i upowszechnianie kultury fizycznej oraz wypoczynku i rekreacji na terenie Gminy Ornontowice.

Z nowego sprzętu mieszkańcy mogą korzystać na następujących obiektach:

– kompleks sportowy „Moje Boisko – ORLIK 2012” przy ul. Akacjowej 1 a,

– kompleks sportowy „Moje Boisko – ORLIK 2012” przy ul. Okrężnej 6,

– kompleks sportowy przy ul. Zwycięstwa 7 b.

Zachęcamy do korzystania z zakupionego sprzętu. Pamiętajmy, że systematyczne uprawianie sportu ma pozytywny wpływ na organizm. Treningi sportowe rozwijają układ stawowo-kostny oraz zwiększają wytrzymałość. Ćwicząc na świeżym powietrzu dotleniamy się, a każda aktywność fizyczna pozwala spalić tkankę tłuszczową oraz polepsza koordynację ruchową.

Łączna kwota zakupionego sprzętu wyniosła 10 000,00 zł.

Zdjęcie nowego sprzętu sportowego.

źródło: Gmina Ornontowice
Nowy sprzęt sportowy do dyspozycji mieszkańców Ornontowic

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

4 + 5 =