W porę odebrany przez dzielnicowego SMS na wagę ludzkiego życia

Potrzebująca pomocy kobieta wysłała do dzielnicowego wiadomość SMS, w której zasugerowała, że ma się źle i nie widzi sensu życia. Na szczęście policjant w porę odczytał wiadomość i skierował służby ratunkowe do miejsca jej zamieszkania. Mieszkanka Łazisk Górnych trafiła pod specjalistyczną opiekę.

 


* * *


Sklep obuwniczo-odzieżowy ALICE  Ornontowice ul. Zwycięstwa 2a (pawilon Anatol I piętro do końca korytarza).

W stałej ofercie między innymi: duży wybór modnego i wygodnego obuwia damskiego, męskiego i dziecięcego, torebek damskich i męskich, portfele damskie i męskie, paski do spodni, szelki do spodni, odzież , bieliznę damską i męską, biżuterię, obrusy, ręczniki, pościele, poduszki, kołdry, koce, karnisze, rolety, materiały do szycia firan i zasłon. Usługi krawieckie.


* * *


 

Jeden z dzielnicowych Komisariatu Policji w Łaziskach Górnych otrzymał wczoraj wiadomość SMS od zamieszkującej w jego rejonie kobiety. 35-latka w kilku niepokojących słowach zasygnalizowała, że chce sobie odebrać życie. Aspirant Czerepkowki jest dziś wdzięczny losowi, że ta informacja w porę do niego dotarła i mógł szybko zareagować. Natychmiast skontaktował się z dyżurnym jednostki, który skierował na miejsce patrol prewencji oraz pogotowie ratunkowe. Policjantka wraz ze strażnikiem miejskim wyważyli zamknięte na klucz drzwi. Mieszkanka Łazisk Górnych trafiła do szpitala, gdzie udzielono jej niezbędnej pomocy.

Wczorajsza interwencja pokazuje, iż codzienna służba policjantów rodzi wiele rozmaitych sytuacji. Właściwe rozwiązanie pojawiających się ludzkich problemów wymaga nie tylko doświadczenia, ale także i szczęścia. Tym razem go nie zabrakło i udało się uniknąć tragedii.

źródło: Policja Mikołów
W porę odebrany przez dzielnicowego SMS na wagę ludzkiego życia

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

− 1 = 1