Wielkoobszarowa inwentaryzacja stanu lasu

W celu realizacji trwale zrównoważonej gospodarki leśnej Ministerstwo Klimatu i Środowiska poinformowało o przystąpieniu do IV cyklu Wielkoobszarowej Inwentaryzacji Stanu Lasu.

 


* * *


Sklep obuwniczo-odzieżowy ALICE  Ornontowice ul. Zwycięstwa 2a (pawilon Anatol I piętro do końca korytarza).

W stałej ofercie między innymi: duży wybór modnego i wygodnego obuwia damskiego, męskiego i dziecięcego, torebek damskich i męskich, portfele damskie i męskie, paski do spodni, szelki do spodni, odzież , bieliznę damską i męską, biżuterię, obrusy, ręczniki, pościele, poduszki, kołdry, koce, karnisze, rolety, materiały do szycia firan i zasłon. Usługi krawieckie.


* * *


 

Prace w poszczególnych latach 5-letniego cyklu obejmą 20% powierzchni lasów wszystkich form własności i polegają na pomiarach i obserwacjach na stałych powierzchniach próbnych. Wobec powyższego Minister Klimatu i Środowiska zwraca się do właścicieli lasów o umożliwienie pracownikom Biura Urządzania Lasu i Geodezji Leśnej wstępu na teren lasów oraz założenia w nich powierzchni próbnych z następnie dokonywania cyklicznych pomiarów na tych obszarach. Szczegóły w załączonej Informacji Ministra Klimatu i Środowiska.

Pismo-ws-przekazania-informacji-o-pracach-IV-cyklu-WISL-do-wojewodow

Informacja Ministra Klimatu i Środowiska

źródło: Powiat Mikołów
Wielkoobszarowa inwentaryzacja stanu lasu

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

+ 79 = 83