Zakończenie budowy wodociągu przy ul. Solarnia

W dniu 14.07.2021 roku zakończono budowę nowego wodociągu przy ul. Solarnia w Ornontowicach zrealizowanego w ramach zadania pod nazwą: “Przebudowa sieci wodociągowej w Gminie Ornontowice, budowa sieci wodociągowej wraz z przyłączami przy ul. Solarnia”.
Zadanie obejmowało wybudowanie nowej sieci wodociągowej przy ul. Solarnia wraz z nowymi przyłączami do budynków oraz wybudowanie odcinka wodociągu na wysokości posesji przy ul. Zwycięstwa 119.

 


* * *


Sklep obuwniczo-odzieżowy ALICE  Ornontowice ul. Zwycięstwa 2a (pawilon Anatol I piętro do końca korytarza).

W stałej ofercie między innymi: duży wybór modnego i wygodnego obuwia damskiego, męskiego i dziecięcego, torebek damskich i męskich, portfele damskie i męskie, paski do spodni, szelki do spodni, odzież , bieliznę damską i męską, biżuterię, obrusy, ręczniki, pościele, poduszki, kołdry, koce, karnisze, rolety, materiały do szycia firan i zasłon. Usługi krawieckie.


* * *


 

Wybudowano nowe odcinki sieci wodociągowej o średnicy fi 125 i średnicy fi 90. Łącznie wybudowano sieć wodociągową o długości 2 198m oraz zabudowano 16 nowych hydrantów. Wykonano nowe przyłącza do budynków o długości 765m.
Wszystkie budynki przy ul. Solarnia otrzymały nowe kompletne zestawy wodomierzowe wraz z nowymi wodomierzami z nakładkami radiowymi. Całkowity koszt budowy wodociągu wraz z przyłączami zamknął się kwotą brutto 593 001,95zł.
Ponad 80% kosztów realizacji zadania zostało pokryte z uzyskanego dofinansowania z Rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych.

źródło: Gmina Ornontowice
Zakończenie budowy wodociągu przy ul. Solarnia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

90 − 81 =