Jakiś czas temu informowaliśmy o nowej koordynatorce Szlachetnej Paczki w naszym regionie. Dziś mamy konkrety odnośnie działań.

 


* * *


Sklep obuwniczo-odzieżowy ALICE  Ornontowice ul. Zwycięstwa 2a (pawilon Anatol I piętro do końca korytarza).

W stałej ofercie między innymi: duży wybór modnego i wygodnego obuwia damskiego, męskiego i dziecięcego, torebek damskich i męskich, portfele damskie i męskie, paski do spodni, szelki do spodni, odzież , bieliznę damską i męską, biżuterię, obrusy, ręczniki, pościele, poduszki, kołdry, koce, karnisze, rolety, materiały do szycia firan i zasłon. Usługi krawieckie.


* * *


 

Pomóż potrzebującym. Zgłoś rodzinę do Szlachetnej Paczki!

Rekrutacja wolontariuszy zakończona teraz przyszedł czas na poszukiwanie rodzin/osób potrzebujących dlatego apelujemy do wszystkich: NIE BĄDŹCIE OBOJĘTNI!

 

Należy pamiętać, że rodziny nie mogą same nadsyłać zgłoszeń. Każda potrzebująca rodzina powinna zostać zgłoszona przez inną osobę. Zgłoszenia może dokonać każda osoba lub instytucja. Otwarcie bazy, z której darczyńcy będą mogli wybierać potrzebujące rodziny nastąpi 13 listopada. Finał odbędzie się w grudniu.

Jak zgłosić rodzinę do Szlachetnej Paczki?

  • Upewnij się, że wiesz jakich rodzin poszukuje Paczka,
  • Pobierz zgodę wstępną i wydrukuj. Jeśli nie masz możliwości wydruku, skontaktuj się z wolontariuszami  Szlachetnej Paczki z rejonu Czerwionka- Leszczyny, Ornontowice , gdy zgłaszana rodzina nie podpisze tego dokumentu, wolontariusz nie będzie mógł się z nią skontaktować. Ten druk jest obowiązkowy w procesie zgłoszenia,
  • Spotkaj się z rodziną, którą chcesz zgłosić. Opowiedz jej o Paczce i o tym jak działa. Zadbaj o podpis rodziny na druku zgody wstępnej,
  • Uzupełnij druk zgody wstępnej o dodatkowe informacje o rodzinie.
  • Dostarcz druk do wolontariuszy. W celu przekazania oryginału dokumentu skontaktuj się z liderem Szlachetnej Paczki rejon Czerwionka- Leszczyny, Ornontowice

szlachetnapaczkaczerwionka@gmail.com

735 911 945

 

Nie czekaj! Jeśli znasz potrzebującą rodzinę, prześlij zgłoszenie już teraz. Dzięki temu wolontariusze będą mieli odpowiednią ilość czasu, by zakwalifikować do Szlachetnej Paczki jak najwięcej rodzin w potrzebie. 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

− 1 = 2