Szlachetna paczka – otwarcie bazy rodzin

Już w sobotę 13 listopada nastąpi otwarcie bazy rodzin w potrzebie na stronie Szlachetnej Paczki. Wolontariusze z całej Polski, w tym z Czerwionki-Leszczyn i Ornontowic ciężko pracują, aby jak najwięcej opisów trafiło do bazy wraz z jej otwarciem.

 


* * *


Sklep obuwniczo-odzieżowy ALICE  Ornontowice ul. Zwycięstwa 2a (pawilon Anatol I piętro do końca korytarza).

W stałej ofercie między innymi: duży wybór modnego i wygodnego obuwia damskiego, męskiego i dziecięcego, torebek damskich i męskich, portfele damskie i męskie, paski do spodni, szelki do spodni, odzież , bieliznę damską i męską, biżuterię, obrusy, ręczniki, pościele, poduszki, kołdry, koce, karnisze, rolety, materiały do szycia firan i zasłon. Usługi krawieckie.


* * *


 

Szlachetna Paczka startuje już w najbliższy weekend. O 8 na www.szlachetnapapaczka.pl zostanie oficjalnie otwarta baza potrzebujących rodzin włączonych do tegorocznej edycji programu. Aby zostać darczyńcą i przygotować paczkę, wystarczy wybrać rodzinę i wspólnie ze znajomymi czy przyjaciółmi spełnić nie tylko konkretne potrzeby, ale i marzenia osób potrzebujących, o które często wstydzą się prosić.

Szlachetna Paczka to jeden z największych i najskuteczniejszych programów społecznych w Polsce. Mądra pomoc trafia do najbardziej potrzebujących w ramach Paczki już od 21 lat.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

48 − = 46