Przedszkole – Ekologiczny wieniec adwentowy

W miesiącu grudniu br. w Przedszkolu im. Kubusia Puchatka w Ornontowicach został rozstrzygnięty konkurs plastyczno – techniczny pt. „Ekologiczny wieniec adwentowy”. Udział w konkursie wzięły dzieci z grup: „Misie”, „Gwiazdki”, „Jeżyki”.

 


* * *


Sklep obuwniczo-odzieżowy ALICE  Ornontowice ul. Zwycięstwa 2a (pawilon Anatol I piętro do końca korytarza).

W stałej ofercie między innymi: duży wybór modnego i wygodnego obuwia damskiego, męskiego i dziecięcego, torebek damskich i męskich, portfele damskie i męskie, paski do spodni, szelki do spodni, odzież , bieliznę damską i męską, biżuterię, obrusy, ręczniki, pościele, poduszki, kołdry, koce, karnisze, rolety, materiały do szycia firan i zasłon. Usługi krawieckie.


* * *


 

Zadaniem uczestników było wykonanie wieńca adwentowego, który miał eksponować ekologiczny charakter. Dzięki tematyce konkursu dzieci mogły przekonać się jak wiele użytecznych rzeczy można wykonać z przedmiotów, które zwykle wyrzucamy do kosza. Laureaci konkursu zostali nagrodzeni oraz otrzymali pamiątkowe dyplomy. Wszystkie wieńce, które zostały stworzone w ramach konkursu były przepiękne, a zobaczyć można było je podczas jarmarku świątecznego, gdzie przyciągały uwagę oglądających swoją oryginalnością.

źródło: ZS Miarka Ornontowice
Przedszkole – “Ekologiczny wieniec adwentowy”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

6 + 4 =