Zamknięcie odcinka DK 44 w Mikołowie z uwagi na eksperyment procesowy

Komenda Powiatowa Policji w Mikołowie informuje, iż w dniu 9 grudnia br. w godzinach 19.30 do 21.30 odcinek trasy DK 44 w mikołowskiej dzielnicy Śmiłowice zostanie tymczasowo zamknięty z uwagi na planowany eksperyment procesowy. Ruch pojazdów zostanie całkowicie wstrzymany na ulicy Gliwickiej od skrzyżowania z ulicą Łączną, aż do skrzyżowania z ulicą Elsnera.

 


* * *


Sklep obuwniczo-odzieżowy ALICE  Ornontowice ul. Zwycięstwa 2a (pawilon Anatol I piętro do końca korytarza).

W stałej ofercie między innymi: duży wybór modnego i wygodnego obuwia damskiego, męskiego i dziecięcego, torebek damskich i męskich, portfele damskie i męskie, paski do spodni, szelki do spodni, odzież , bieliznę damską i męską, biżuterię, obrusy, ręczniki, pościele, poduszki, kołdry, koce, karnisze, rolety, materiały do szycia firan i zasłon. Usługi krawieckie.


* * *


 

Eksperyment procesowy, nadzorowany przez Prokuraturę Rejonową w Mikołowie, planowany jest w związku ze śmiertelnym wypadkiem z udziałem pieszej, do którego doszło 18 września bieżącego roku na oznakowanym przejściu dla pieszych na ulicy Gliwickiej. W godzinach 19.30 do 21.30 planowane jest zamknięcie drogi, dlatego kierujący będą musieli skorzystać z wyznaczonych objazdów i dostosować się do poleceń wydawanych przez policjantów kierujących ruchem. Informujemy, że we wskazanym czasie całkowicie wyłączone zostanie także oświetlenie ulicy.

Dla osób podróżujących od strony Mikołowa objazd będzie ulicą Łączną. Ci, którzy pojadą od strony Gliwic będą mogli skręcić w ulicą Oświęcimską w kierunku Rudy Śląskiej lub w ulicę Przelotową w kierunku Ornontowic.

W przypadku niesprzyjających warunków atmosferycznych eksperyment nie zostanie przeprowadzony.

źródło: Policja Mikołów
Zamknięcie odcinka DK 44 w Mikołowie z uwagi na eksperyment procesowy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

− 2 = 3