30. Finał Wielkier Orkiestry Świątecznej Pomocy

Jak każdego roku Zespół Szkolno- Przedszkolny w Gminie Ornontowice zorganizował sztab Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

 


* * *


Sklep obuwniczo-odzieżowy ALICE  Ornontowice ul. Zwycięstwa 2a (pawilon Anatol I piętro do końca korytarza).

W stałej ofercie między innymi: duży wybór modnego i wygodnego obuwia damskiego, męskiego i dziecięcego, torebek damskich i męskich, portfele damskie i męskie, paski do spodni, szelki do spodni, odzież , bieliznę damską i męską, biżuterię, obrusy, ręczniki, pościele, poduszki, kołdry, koce, karnisze, rolety, materiały do szycia firan i zasłon. Usługi krawieckie.


* * *


 

Ze względu na obowiązujące obostrzenia związane z pandemią koronawirusa jesteśmy zmuszeni do ograniczenia swojej działalności do zorganizowania kwesty do skarbonek oraz aukcji internetowych gadżetów z Fundacji WOŚP. Każdą osobę chcącą wspomóc Fundację WOŚP zapraszamy do udziału w zbiórce która odbędzie się 30 stycznia 2022 r. w tradycyjny sposób.

Wolontariusze będą kwestować w okolicach parkingów i kościoła w godzinach zbliżonych do mszy świętych. Wszystkich, którzy chcieliby licytować aukcje internetowe zapraszamy na allegro (w wyszukiwarce należy wpisać #6577). Zapraszamy do wspólnego pomagania.

źródło: ZS Miarka Ornontowice
30. Finał Wielkier Orkiestry Świątecznej Pomocy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

− 4 = 2