Nowa dotacja w Ornontowicach

Od 1 stycznia 2022 r. rusza nowa forma wsparcia dla właścicieli nieruchomości na terenie Gminy Ornontowice tj. dotacja do przydomowych oczyszczalni ścieków.

 


* * *


Sklep obuwniczo-odzieżowy ALICE  Ornontowice ul. Zwycięstwa 2a (pawilon Anatol I piętro do końca korytarza).

W stałej ofercie między innymi: duży wybór modnego i wygodnego obuwia damskiego, męskiego i dziecięcego, torebek damskich i męskich, portfele damskie i męskie, paski do spodni, szelki do spodni, odzież , bieliznę damską i męską, biżuterię, obrusy, ręczniki, pościele, poduszki, kołdry, koce, karnisze, rolety, materiały do szycia firan i zasłon. Usługi krawieckie.


* * *


 

Warunkiem ubiegania się o dotację jest m.in. położenie nieruchomości poza obszarem Aglomeracji Ornontowice, wyznaczonym Uchwałą Rady Gminy Ornontowice Nr XXV/213/20 z dnia 30 grudnia 2020 r. oraz likwidacja zbiornika do gromadzenia nieczystości ciekłych (szamba).

 

Ponadto na nieruchomości, na której planowana jest budowa przydomowej oczyszczalni nie może być prowadzona działalność gospodarcza.

Szczegóły dotyczące uzyskania dotacji opisane są w Regulaminie przyznawania dotacji celowych na realizację budowy przydomowych oczyszczalni ścieków, przyjętym przez Radę Gminy Ornontowice Uchwałą Nr XXXVII/295/21 z dnia 18 listopada 2021 roku, której tekst dostępny jest na stronie https://www.bip.ornontowice.pl/2018-2023

 

źródło: Gmina Ornontowice
Nowa dotacja w Ornontowicach

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

50 − 40 =