32-letni rowerzysta zginął w wypadku w Ornontowicach na Zwycięstwa

Jak informowaliśmy wczoraj na naszym fanpageu facebookowym, nie żyje potracony na wysokości Pośredniego rowerzysta.  Mamy małą galerie zdjęć z miejsca wypadku.

Wczoraj wieczorem na jednej z dróg miejscowości Ornontowice doszło do tragicznego wypadku. Zginał rowerzysta. Według ustaleń poczynionych przez policję na miejscu zdarzenia, mężczyzna jechał w kierunku centrum miasta, jego nagły skręt w lewo doprowadził do zderzenia z przejeżdżającą osobówką. Mimo podjętej reanimacji nie udało się go uratować. Śledczy wyjaśniają teraz dokładny przebieg zdarzenia.Do wypadku doszło po godzinie 21.00 na ulicy Zwycięstwa. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że 32-letni mieszkaniec Ornontowic jadąc poboczem drogi, nagle wykonał manewr skrętu w lewo i wjechał wprost pod przejeżdżający samochód BMW. Kierujący osobówką, 34-letni mieszkaniec Ornontowic był trzeźwy.Mimo podjętej reanimacji, będący na miejscu lekarz stwierdził zgon.Droga zablokowana była przez ponad 3 godziny.

Źródło: 32-letni rowerzysta zginął w wypadku – Wiadomości – Komenda Powiatowa Policji w Mikołowie
Z informacji uzyskanych od Pani Marii Zaręby (jedyna upoważniona do udzielania informacji) z Prokuratury Rejonowej w Mikołowie wiemy, że śledztwo nadzoruje Pani prokurator Aleksandra Domino z tutejszej prokuratury. Termin sekcji potraconego mieszkańca naszej gminy nie jest jeszcze znany jest zależny od obłożenia pracą Zakładu Medycyny Sądowej.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

19 − = 13