Kronika zdarzeń kryminalnych Komendy Powiatowej Policji w Mikołowie za 22 tydzień 2018 r.

Tym razem w kronice kryminalnej jest i o naszej gminie. Policjanci wyeliminowali niebezpieczną 37-letnią kobiete.

28 maja: Mikołów (woj. śląskie), ul. Pszczyńska

Policjanci ZPI KPP Mikołów zatrzymali do kontroli drogowej 39- letniego mieszkańca Mikołowa, który na drodze publicznej kierował samochodem marki Toyota Yaris będąc w stanie nietrzeźwości (0,88 mg/l alkoholu w wydychanym powietrzu). Postępowanie prowadzi KPP Mikołów.

01 czerwiec: Mikołów (woj. śląskie), ul. Pszczyńska

Policjanci WRD KPP Mikołów zatrzymali do kontroli drogowej 57- letniego mieszkańca powiatu mikołowskiego, który na drodze publicznej, kierował samochodem osobowym marki VW Golf będąc w stanie nietrzeźwości (0, 31mg/l alkoholu w wydychanym powietrzu). Ponadto kierujący nie stosował się do decyzji właściwego organu o cofnięciu uprawnień do kierowania pojazdami. Postępowanie prowadzi KPP Mikołów.

02 czerwiec: Ornontowice (woj. śląskie), ul. Orzeska

Policjanci WRD KPP Mikołów zatrzymali do kontroli drogowej 37- letnią mieszkankę powiatu mikołowskiego, która na drodze publicznej, kierowała samochodem osobowym marki Seat Ibiza będąc w stanie nietrzeźwości (1, 29 mg/l alkoholu w wydychanym powietrzu). Postępowanie prowadzi KP Orzesze

03 czerwiec: Mikołów (woj. śląskie), ul. Prusa

Policjanci ZPI KPP Mikołów zatrzymali do kontroli drogowej 19- letniego mieszkańca Orzesza, który na drodze publicznej kierował samochodem marki Opel będąc w stanie nietrzeźwości (0,53 mg/l alkoholu w wydychanym powietrzu). Postępowanie prowadzi KPP Mikołów.
Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

6 + = 10