Kronika zdarzeń kryminalnych Komendy Powiatowej Policji w Mikołowie za 28 tydzień 2018 r.

reklama

Informacje o pijanych kierowcach tym razem na drugim planie, w okolicy uaktywnili się oszuści.

9 lipiec: Mikołów (woj. śląskie), ul. Rynek

Dzielnicowi KPP w Mikołowie zatrzymali dwóch mieszkańców Mikołowa w wieku 38 i 42 lat, którzy w jednym ze sklepów, dokonali kradzieży kosmetyków o łącznej wartości 1308 złotych. Czynności prowdzi KPP w Mikołowie

9 lipiec: Mikołów, (woj. śląskie), ul. Wojciecha

Policjanci WRD KPP w Mikołowie zatrzymali do kontroli drogowej 48- letniego mieszkańca Mikołowa, który kierował samochodem osobowym marki Opel Astra, znajdując się w stanie nietrzeźwości (wynik: 0,29 mg/l alkoholu w wydychanym powietrzu). Postępowanie prowadzi KPP w Mikołowie.

13 lipiec: Orzesze, (woj. śląskie),

Nieznany sprawca podając się za funkcjonariusza Policji, w celu osiągnięcia korzyści majątkowej, w sposób nieuprawniony uzyskał dane osobowe oraz dane do konta bankowego działając na szkodę 48- letniej mieszkanki Orzesza. Postępowanie prowadzi KP Orzesze.

13 lipiec: Mikołów, (woj. śląskie), ul. Ks. Górka

Policjanci WRD KPP w Mikołowie, po uprzednim ujęciu przez obywateli, zatrzymali 55- letniego mieszkańca Pilchowic, który kierował samochodem osobowym marki Fiat Panda, znajdując się w stanie nietrzeźwości (ponad 2 promile alkoholu wydychanym powietrzu). Postępowanie prowadzi KPP w Mikołowie.

13 lipiec: Orzesze (woj. śląskie),

Nieznany sprawca, podając się za funkcjonariusza Policji, w celu osiągnięcia korzyści majątkowej, doprowadził do niekorzystnego rozporządzenia mieniem w kwocie 60 tys. złotych, poprzez nakłonienie do wykonania przelewu bankowego, działając na szkodę 75- letniej mieszkanki Orzesza. Postępowanie prowadzi KP Orzesze.

 

Więcej o oszustach w specjalnym komunikacie mikołowskiej Policji.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

38 − 34 =