Kronika zdarzeń kryminalnych Komendy Powiatowej Policji w Mikołowie za 40 tydzień 2018 r.

Wypadek śmiertelny. Załoga ogniwa patrolowo-interwencyjnego łapie pijanego kierowce z naszego powiatu. Drogówka w Ornontowicach łapie pijaneho kierowce z pieistu pszczyńskiego prowadzącego ciężką maszyne.

02 października: Ornontowice (woj. śląskie), ul. Zamkowa

Policjanci WRD KPP Mikołów, zatrzymali do kontroli drogowej 45- letniego mieszkańca powiatu pszczyńskiego, który na drodze publicznej kierował ciągnikiem rolniczym marki John Deere, znajdując się w stanie nietrzeźwości (wynik: 0,45 mg/l alkoholu w wydychanym powietrzu). Postępowanie prowadzi KP Orzesze.

03 październik: Łaziska Górne (woj. śląskie), ul. Dworcowa

Policjanci ZPI Łaziska Górne zatrzymali do kontroli drogowej 28- letniego mieszkańca powiatu mikołowskiego, który kierował samochodem osobowym znajdując się w stanie nietrzeźwości (0,82 mg/l alkoholu w wydychanym powietrzu)/ Postępowanie prowadzi KP Łaziska Górne.

05 październik: Orzesze, (woj. śląskie), ul. Gliwicka

58- letni mieszkaniec powiatu mikołowskiego, z nieustalonej przyczyny wtargnął na jezdnię poza przejściem dla pieszych, gdzie został potrącony przez nadjeżdżający samochód marki Audi A3 kierowany przez 23- latka, a następnie silą odrzutu wpadł na przeciwległy pas ruchu pod samochód marki VW Golf. Pieszy w wyniku odniesionych obrażeń poniósł śmierć na miejscu. Postępowanie prowadzi KPP Mikołów. MATERIAŁ OPUBLIKOWANY NA STRONIE KPP W DNIU 08.10.2018R.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

17 + = 25